• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

23
września
2020

Sprzatali zapomniane miejsca

miniatura_sprzatali-zapomniane-miejsca
23 września 2020 r. po lekcjach blisko 20 wolontariuszy ze szkoły w Lubawce pod opieką opiekunki Koła - Krystyny Danileckiej - znów wyruszyło sprzątać zapomniane miejsca na obrzeżach Lubawki. Poprzednim razem zbierali śmieci na szlakach wiodących na Świętą Górę, tym razem wyruszyli na brukowaną drogę koło Domów Kolejowych - równoległą do ulicy Celnej.
logo_mgok

12
września
2020

Posprzątali Świętą Górę

miniatura_posprztali-wit-gr
Wolontariusze z ZS-P w Lubawce posprzątali Świętą Górę. W piątkowe popołudnie, uzbrojeni w rękawiczki i worki na śmieci, wolontariusze wraz z opiekunem koła - p. Krystyną Danilecką - wyruszyli na Świętą Górę, by pozbierać walające się wszędobylskie śmieci. Wyprawie towarzyszył dobry humor oraz świadomość, że robi się coś fajnego i pożytecznego dla lokalnego środowiska.
logo_mgok

03
września
2020

Procedury dotyczące pracy szkoły

miniatura_procedury-dotyczce-pracy-szkoy
Szanowni Państwo, rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021 w trudnej sytuacji epidemicznej kraju, dlatego zostały opracowane procedury dotyczące organizacji pracy szkoły i jej funkcjonowanie z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa Państwa dzieci- naszych uczniów, jak i wszystkich pracowników szkoły.
logo_mgok

01
września
2020

Przydziały klas

miniatura_przydziay-klas
Drody Rodzice i Ucziowie zapraszamy do zapoznania się z przydziałem klas do poszczególnych sal: 1a- sala 105, 1b- sala 102, 2a- sala 109, 2b- sala 107, 3a- sala 104, 3b- sala 105
logo_mgok

01
września
2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

miniatura_rozpoczcie-roku-szkolnego-2020-2021
Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 wyglądało zupełnie inaczej niż w poprzednich latach. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w sali sportowej naszej szkoły uczestniczyli tylko uczniowie klas pierwszych. Natomiast na jutro zaplanowany został dzień integracyjny dla uczniów wszystkich klas.
logo_mgok

26
czerwca
2020

Cztery Orły

miniatura_cztery-ory
Tegoroczna edycja Orłów- nagrody Burmisrza Miasta, która odbyła się w dniu dzisiejszym (26.06.2020 r) była niezwykła w dwóch powodów. Po pierwsze wygasło gimnazjum więc nagradzani byli tylko uczniowie klas szkoły padstawej. Po drugie w związku z koronawirusem trzeba było zachować szczególne środki ostrożności, więc zgromadzeni podczas uroczystości byli w maseczkach ochronnych.
logo_mgok

01
czerwca
2020

Dzień Dziecka

miniatura_dzie-dziecka
Wszystkim Dzieciom, dużym i małym z okazji Waszego Święta dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń, sukcesów w szkole, rozwoju swoich pasji i talentów oraz beztroskiej zabawy i dużo uśmiechu - życzy Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Arkadiusz Rzepka
logo_mgok

25
maja
2020

Wyniki rekrutacji do klasy I SP

miniatura_wyniki-rekrutacji-do-klasy-i-sp
Szanowni Panstwo ! W plikach dostępnych poniżej znajdują się listy dzieci zakwalifikowanych do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021 Jeżeli wyrażają Państwo chęć przyjęcia dziecka do klasy I szkoły podstawowej, do której zostało zakwalifikowane, prosimy do 29 maja przesłać drogą emaliową na adres kasprzyk.agnieszka@lubawka.

Przeglądaj aktualności