• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

13
listopada
2019

Rozstrzygnięcie konkursu ,,Portret Jesieni"

miniatura_rozstrzygnicie-konkursu-portret-jesieni
Dzisiaj (13.11.2019 r) w edukacji wczesnoszkolnej poznaliśmy wyniki konkursu plastycznego ,,Portret Jesieni". Uczniowie biorący w nim udział mogli pochwalić się swoim talentem i kreatywnością. Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych i barw nych prac wykonanych różnymi technikami. Uczestnicy zastosowali oryginalne, czasami zaskakujące rozwiązania.
logo_mgok

12
listopada
2019

Kącik śniadaniowy

miniatura_kcik-niadaniowy
Przestrzeń, w której znajduje się miejsce na wspólne spożywanie posiłków, sprzyja budowaniu więzi między uczniami klas edukacji wczesnoszkolnej. Skrzętnie zagospodarowany, niewielki kącik jadalny na korytarzu naszego piętra, to idealne miejsce na wspólne śniadanie.
logo_mgok

10
listopada
2019

Podwójna uroczystość

miniatura_podwjna-uroczysto
W dniu 9 listopada 2019 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce harcerze pod kierunkiem Pani Edyty Kogut uczcili Święto Niepodległości. Na korytarzach szkoły dzieci uczestniczyły w zabawach i grze terenowej ,,Dla Niepodległej", w której zadania nawiązywały do historii.
logo_mgok

09
listopada
2019

Dwa turnieje ,,Siatkówka dla Niepodległej"

miniatura_dwa-turnieje-siatkwka-dla-niepodlegej
Samorząd Uczniowski naszej szkoły wraz ze swoimi opiekunami panem Maciejem Tkaczenko i panem Łukaszem Winczy postanowili uczcić Święto Niepodległości na sportowo i zorganizowali dwa turnieje piłki siatkowej ,,Siatkówka dla Niepodległej".
logo_mgok

08
listopada
2019

,,Wolność kocham i rozumiem"

miniatura_wolno-kocham-i-rozumiem
Dziś (08.11.2019 r.)  w naszej szkole  odbyła się uroczysta akademia z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. O godzinie 11:11 odśpiewany został Hymn Polski. Program artystyczny przygotowały panie Edyta Kogut i Lidia Staszak wraz z harcerzami.
logo_mgok

07
listopada
2019

Narodowe Święto Niepodległości w klasach I - III

miniatura_narodowe-wito-niepodlegoci-w-klasach-i-iii
Dzisiaj (07.11.2019 r) w naszej szkole uczniowie klas III postanowili uczcić Narodowe Święto Niepodległości. Zorganizowali warsztaty dla klas I-III i przedstawili ważne informacje z historii Polski. Na początku każdy wyciął sobie kotylion. Następnie dzieci mogły wybrać następujące zadania: puzzle, kolorowanki z Syrenką, godłem lub flagami państw sąsiadujących z Polską.
logo_mgok

07
listopada
2019

Sukces naszych badmintonistek

miniatura_sukces-naszych-badmintonistek
Bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły podczas Powiatowych Zawodów w Badmintonie Dziewcząt i Chłopców, które odbyły się 5 listopada w Pisarzowicach.
logo_mgok

06
listopada
2019

KONKURS ,,DYNIOWE ZWIERZAKI - CUDAKI" - działo się...

miniatura_konkurs-dyniowe-zwierzaki-cudaki-dziao-si
Uczniowie wraz z rodzicami używając swojej ,,dyniowej" wyobraźni zadali komisji oceniającej sporo trudności, skutkiem tego było że w tegorocznej edycji nie było osób przegranych. Każdy z 37 uczniów biorących udział otrzymał dyplom oraz nagrody za zajęte miejsca, a konkurs ,,Dyniowe zwierzaki - cudaki" już chyba na zawsze zagości w kalendarzu imprez szkolnych.
logo_mgok

05
listopada
2019

W świecie przyrody i biologii

miniatura_w-wiecie-przyrody-i-biologii
W ramach projektu realizowanego przez Gminę Lubawka ,,Mali Geniusze - rozwój uczniów w Gminie Lubawka" dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego odbywały się w naszej szkole niezwykle interesujące zajęcia rozwijające z biologii i przyrody. Zajęcia prowadziła pani Ewa Skotarczak.
logo_mgok

04
listopada
2019

Uczta na Olimpie

miniatura_uczta-na-olimpie
          Uczniowie klasy 5 b wybrali się dziś na szczyt boskiego Olimpu, by stamtąd, przy symbolicznym nektarze i ambrozji przypomnieć śmiertelnikom niektóre wydarzenia ze swojego boskiego żywota. Na uczcie nie zabrakło Zeusa, Hadesa, Hefajstosa, Posejdona, Prometeusza, Heraklesa i wielu innych boskich osobistości.
logo_mgok

03
listopada
2019

Siatkówka dla Niepodległej - zapowiedź

miniatura_siatkwka-dla-niepodlegej-zapowied
8 listopada w ZSP w Lubawce odbędzie się turniej siatkówki "Siatkówka dla Niepodległej", w którym będą mogli wziąć udział uczniowie klas VII - VIII! Zainteresowanych prosimy o podanie składów drużyn (6 osób i 2 rezerwowe) z każdej klasy.

Przeglądaj aktualności