• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

02
marca
2022

Zbiórka dla Ukrainy

miniatura_zbirka-dla-ukrainy
Pięknie się spisali uczniowie naszej szkoły podczas dwudniowej zbiórki dla mieszkańców Ukrainy. Trafiały do nas produkty zarówno spożywcze, ubrania, chemia gospodarcza jak i kocyki i karma dla zwierząt. Wszystko zostało pięknie posegregowane i zapakowane w pudełka. My akcji nie kończymy i nadal można przynosić dary - również w godzinach popołudniowych od 16:00 - 19:30 i zostawić w świetlicy.
logo_mgok

27
lutego
2022

Pomoc dla Ukrainy

miniatura_pomoc-dla-ukrainy
Dzień dobry, Szanowni Państwo, w związku z trudną sytuacją na Ukrainie od wtorku 01.03.2021 r. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lubawce, w trosce o zdrowie i życie bratniej, słowiańskiej społeczności ukraińskiej przyłącza się do zbiórki rzeczy najbardziej potrzebnych w życiu codziennym dla mieszkańców Ukrainy.
logo_mgok

27
lutego
2022

Będzie Muzeum Otto Mullera

miniatura_bdzie-muzeum-otto-mullera
Bardzo dobra wiadomość, dla naszej szkoły. W piątek na stronie UNICEFU ukazała się wiadomość, która dotyczy II edycji programu grantowego TO(działa)MY, do której pan Krzysztof Jawor wraz z młodzieżą szkolną napisał projekt ,,Niezwykłe Muzeum Otto Mullera".
logo_mgok

22
lutego
2022

Edukacja sposobem na sukces - podsumowanie zajęć rozwijających z przyrody

miniatura_edukacja-sposobem-na-sukces-podsumowanie-zaj-rozwijajcych-z-przyrody
W bieżącym roku szkolnym zakończyły się również zajęcia rozwijające z przyrody w klasach I-III w ramach projektu edukacyjnego pt.: ,,Edukacja sposobem na sukces". Program zajęć umożliwił uczniom rozwijać zainteresowania i uzdolnienia przyrodnicze, poszerzyć i pogłębić wiadomości i umiejętności, rozwijać pomysłowości w myśleniu i działaniu a także przygotować do dalszej edukacji przyrodniczej.
logo_mgok

21
lutego
2022

Mistrzostwa Polski w Biathlonie

miniatura_mistrzostwa-polski-w-biathlonie
W dniach 17-20 luty 2022 w Kościelisku odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików w biathlonie. W zawodach startowali nasi uczniowie i absolwenci - Julia Fedoruk, Milena Liber, Marcel Wilczyński, Mateusz Gałkowski, Stanisław Bodzek, Antoni Sopata, Małgorzata Lubos, Kornelia Kmiecik, Maria Bizoń, Hanna Dereń, Nadia Andrzejczak oraz Jagoda Klag.
logo_mgok

20
lutego
2022

Na pomoc zwierzętom

miniatura_na-pomoc-zwierztom
Pomyślnie zakończyła się w ZS-P kolejna zbiórka karmy dla bezdomnych psów i kotów z fundacji NA POMOC ZWIERZĘTOM z Boguszowa-Gorc. Fundacja ma na celu niesienie pomocy porzuconym i krzywdzonym zwierzętom oraz walkę z szerzącym się problemem bezdomności zwierząt. Zebrana w szkole karma w sobotę, 20 lutego, trafiła do Boguszowa.
logo_mgok

25
stycznia
2022

Nowe przedszkole

miniatura_nowe-przedszkole
Wkrótce na terenie naszej szkoły zacznie funcjonować przedszkole. Więcej informacji o tym wydażeniu pod poniższym linkiem https://m.youtube.
logo_mgok

23
stycznia
2022

Dzień Babci i Dziadka w klasie I a

miniatura_dzie-babci-i-dziadka-w-klasie-i-a
Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowy czas, w którym wnuczęta mogą okazać swoim najbliższym wiele ciepła, radości i miłości. Klasa 1a wraz z wychowawcą uczcili ten dzień w szczególny sposób. Dzieci przygotowały wcześniej własnoręcznie robione upominki z masy solnej, które ozdobiły brokatem, koralikami i cekinami oraz namalowały piękne portrety swoich dziadków.
logo_mgok

24
grudnia
2021

Jasełka klasy V c

miniatura_jaseka-klasy-v-c
W związku z sytuacją pandemiczną nie mogliśmy zaprezentować tegorocznych Jasełek, dlatego zapraszamy do ich obejrzenia na naszej stronie. Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy klasa 5 c wraz z wychowawcą. Link do filmiku 20211217013752.

Przeglądaj aktualności