• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

08
listopada
2020

Projekt WeValueFood

miniatura_projekt-wevaluefood
Uczniowie klas 3 w październiku wzięli udział w projektcie WeValueFood: ,,Modyfikacja i zarządzanie dwoma wybranymi narzędziami" strategiami zwiększającymi zaangażowanie dzieci ze szkół podstawowych w tematykę jedzenia". Projekt ,,WeValueFood" jest projektem europejskim finansowanym przez EIT FOOD (Europejski Instytut Innowacji i Technologii).
logo_mgok

16
października
2020

IV Młodziezowe Forum Bezpieczeństwa - sondaż

miniatura_iv-modziezowe-forum-bezpieczestwa-sonda
Dziś (16.10.2020 r) na terenie naszej szkoły odbyła sie kolejna odsłona IV Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa. Uczniowie wybranych klas I - VIII wzieli udział w sondażu, którego hasło przewodnie brzmi:,,Krzywda innych karmi się milczeniem świadków". W ramach sondażu uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące przemocy zadawane przez Dagmarę Woźniak i Wiktorię Skrok.
logo_mgok

13
października
2020

Dzień Edukacji Narodowej 2020

miniatura_dzie-edukacji-narodowej-2020
Dzisiaj w szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji klasy czwarte wraz z Panią Anną Majerską i Panią Agnieszką Magierą przygotowały występ artystyczny, który z przyczyn bezpieczeństwa emitowany był jedynie przez szkolny radiowęzeł. Na przerwach przez cały dzień, drogą radiową dedykowane były również życzenia dla nauczycieli oraz pracowników szkoły.
logo_mgok

12
października
2020

Wielki sukces we współzawodnictwie sportowym

miniatura_wielki-sukces-we-wspzawodnictwie-sportowym
Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk prowadzi współzawodnictwo sportowe szkół naszego województwa. Szkoły zdobywają przez cały rok szkolny punkty za zdobyte miejsca w szkolnych zawodach sportowych ujętych w kalendarzu. Nasza szkoła w roku szkolnym 2019/2020 w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy I - VI SP) zajęła bardzo wysokie 9 miejsce. Sklasyfikowanych zostało 487 szkół.
logo_mgok

11
października
2020

Zawody w strzelectwie

miniatura_zawody-w-strzelectwie
We wtorek (6.10.2020 r) reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w finale wojewódzkim w strzelectwie sportowym, które odbywały się na obiektach WKS Śląsk we Wrocławiu. Drużyna w składzie Małgorzata Lubos, Maria Bizoń, Kornelia Kmiecik, Małgorzata Sajdak, Hanna Dereń, Stanisław Bodzek, Mateusz Szajkowski, Mateusz Gałkowski, Miłosz Surma i Krystian Lichota zajęła bardzo dobre 4 miejsce...
logo_mgok

10
października
2020

Wolontariusze sprzątali opuszczone groby

miniatura_wolontariusze-sprztali-opuszczone-groby
Październik to czas na przygotowanie mogił naszych bliskich na ich uroczystość - Święto Zmarłych, Zaduszki. Są jednak takie groby, o które nikt już nie dba. Od wielu, wielu lat. Zapomniane, opuszczone - niszczeją, zarastają chwastami. To właśnie z myślą o nich szkolni Wolontariusze wraz z opiekunką Koła - Krystyną Danilecką - znów ruszają do akcji.
logo_mgok

09
października
2020

Kolejni mistrzowie powiatu

miniatura_kolejni-mistrzowie-powiatu
09.10.2020 r. w Kamiennej Górze odbyły się ostatnie powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Tym razem rywalizowali chłopcy. Ponownie, po zaciętej rywalizacji, wygraliśmy całe zawody jednocześnie udowadniając, że w tym roku to w Lubawce posiadamy najlepszych biegaczy przełajowych.
logo_mgok

09
października
2020

Kolejny sukces w przełajach

miniatura_kolejny-sukces-w-przeajach
Dziewczęta z naszej szkoły to prawdziwa potęga w przełajach. Przedwczoraj uczennice starszych roczników zajęły pierwsze miejsce, a wczoraj (08.10.2020 r.) reprezentantki młodszych roczników zajęły również pierwsze miejsce.
logo_mgok

08
października
2020

Wybory do Samorządu Uczniowskiego - Kandydaci

miniatura_wybory-do-samorzdu-uczniowskiego-kandydaci
Drodzy uczniowie już jutro wybory do SU. Jeśli nie macie jeszcze swojego kandydata zapraszamy na stronę Samorządu Uczniowskiego na facebooka, gdzie będziecie mieli okazję zapoznać się z programami kandydatów.
logo_mgok

07
października
2020

Najlepsze w powiecie

miniatura_najlepsze-w-powiecie
 06 października 2020 r. w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt. Konkurencja była bardzo duża, ponieważ do zawodów zgłosiło się aż 5 reprezentacji z całego powiatu. W ostatecznym rozrachunku to nasze dziewczyny okazały się najlepsze i po zapartym boju, w pięknym stylu wygrały zawody.
logo_mgok

02
października
2020

Sukcesy biathlonistów

miniatura_sukcesy-biathlonistw
MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW w BIATHLONIE W dniach 3-6 września 2020 roku na obiekcie Tauron Arena - Jamrozowa Polana odbyły się Mistrzostwa Polski w biathlonowym crossie (bieg na nogach i strzelanie). W zawodach wystąpiła liczna reprezentacja uczniów naszej szkoły oraz naszych absolwentów.

Przeglądaj aktualności