• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

23
marca
2020

Pomoc psychologiczno - pedagogiczna

miniatura_pomoc-psychologiczno-pedagogiczna
Szanowni Państwo, w tym trudnym i pełnym niepokoju okresie uruchamiamy dla Państwa (wszystkich dzieci i rodziców) pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Do Państwa dyspozycji będą nauczyciele, z którymi będzie można skontaktować się telefonicznie lub przy pomocy dziennika Librus. Harmonogram dyżurów i kontaktów w załączeniu.
logo_mgok

11
marca
2020

Informacja o odwołaniu zajęć z powodu zagrożenia koronawirusem

miniatura_informacja-o-odwoaniu-zaj-z-powodu-zagroenia-koronawirusem
W związku z decyzją Premiera czwartkowe i piątkowe (12.03.2020 r - 13.03.2020 r.) zajęcia dydaktyczne są odwołane. Uczniowie pozostają w domu. Szkoła w tych dniach zapewnia opiekę uczniom, którym nie są Państwo w stanie tej opieki zapewnić. Od poniedziałku tj. 16.03.2020 r. do odwołania szkoła jest całkowicie zamknięta. Nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze.
logo_mgok

11
marca
2020

,,Jak nie zostać robotem" - przedstawienie profilaktyczne

miniatura_jak-nie-zosta-robotem-przedstawienie-profilaktyczne
Wczoraj (10.03.2020 r) uczniowie klas I - III naszej szkoły wzięli udział w spektaklu profilaktycznym pt.,,Jak nie zostać robotem". W spektaklu poznajemy losy dziewczynki uzależnionej od internetu, lecz nie jest tylko i wyłącznie zabawna satyra na cyfrowe technologie. Jest kształcącą podróżą, w której trzeba przyswoić zasady bezpiecznego poruszania się w sieci.
logo_mgok

10
marca
2020

IV Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa - warsztaty

miniatura_iv-modzieowe-forum-bezpieczestwa-warsztaty
Kolejna odsłona IV Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa miała miejsce w dniu dzisiejszym (10.03.2020 r). Młodzież z naszych gminnych szkół spotkała się na warsztatach w Domu Kultury w Lubawce. W trzech sześcioosobowych drużynach pracowali nad plakatem, którego tematem przewodnim był niemy świadek przemocy.
logo_mgok

10
marca
2020

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

miniatura_eliminacje-powiatowe-oglnopolskiego-turnieju-wiedzy-poarniczej
Za nami eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbył się 10.03.2020 r. w Domu Kultury w Krzeszowie. To już kolejny rok kiedy uczniowie naszej szkoły biorą udział  w tym turnieju. Należy nadmienić, że nasi absolwenci kilkakrotnie wygrywali ten turniej i uczestnniczyli  w eliminajach wojewodzkich.
logo_mgok

09
marca
2020

Prawidłowa Gospodarka Odpadami

miniatura_prawidowa-gospodarka-odpadami
Zajęć dla dzieci na temat prawidłowej gospodarki odpadami i segregacji śmieci nigdy nie jest za wiele. Dlatego 09 marca 2020 r. uczniowie naszej szkoły, jak co roku mogli utrwalić wiadomości na ten temat. Na zlecenie firmy Sanikom prelekcje przeprowadziła firma Abrys z Poznania. Na uważnych słuchaczy, którzy odpowiedzieli prawidłowo czekały nagrody.
logo_mgok

09
marca
2020

,,Dylemat" - przedstawienie profilaktyczne

miniatura_dylemat-przedstawienie-profilaktyczne
09 marca 2020 r. uczniowie klas IV i V naszej szkoły wzięli udział w przedstawieniu profilktycznym pt. "Dylemat". Była to opowieść o rodzącej się świadomości wagi własnych czynów i konieczności ponoszenia ich konsekwencji u młodego i aroganckiego człowieka. Początkowo dopuszcza się on błahych i pozornie banalnych wykroczeń, których szkodliwość jest często bagatelizowana.
logo_mgok

08
marca
2020

"Powiem ci jak cię kocham, ale..."

miniatura_powiem-ci-jak-ci-kocham-ale
06.03.2020 r. w naszej szkole gościli muzycy Filharmonii Dolnośląskiej z Jeleniej Góry. Tym razem było bardzo romantycznie. Uczniowie klas I - III wzięli udział w audycji muzycznej pt."O kotku, co wielkie serce miauuuu...", natomiast klasy IV - VI  "Powiem ci jak cię kocham, ale...". Podczas audycji uczniowie mieli okazję posłuchać utworów kompozytorów...
logo_mgok

07
marca
2020

Powiatowy Finał w Piłce Ręcznej Dziewcząt

miniatura_powiatowy-fina-w-pice-rcznej-dziewczt
Drugie miejsce zajęła drużyna dziewcząt z naszej szkoły podczas Powiatowego Finału w Piłce Ręcznej Dziewcząt, który był rozgrywany w Kamiennej Górze w ramach Igrzysk Dzieci. W grupie dziewcząt grały jeszcze uczennice SP Pisarzowice oraz SP 2 Kamienna Góra.

Przeglądaj aktualności