• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

03
września
2018

Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

miniatura_oficjalne-rozpoczcie-roku-szkolnego-2018-2019
Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 mamy już za sobą. Odbyło się dziś (03.09.2018 r.) w sali gimnastycznej przy ulicy Mickiewicza 4. Oficjalnego otwarcia dokonał pani Burmistrz Ewa Kocemba. Od tego roku szkolnego cały zespół szkół będzie się mieścił przy ulicy Mickiewicza, szkoła przy ulicy Bocznej nie będzie funkcjonowała.
logo_mgok

02
lipca
2018

Orły 2018

miniatura_ory-2018
Za nami tegoroczne rozdanie Orłów - nagrody Burmistrza Miasta w nauce, sporcie i kulturze, które odbyło się  w czwartek 28.06.2018 r podczas Sesji Rady Miasta Lubawka. Jak co roku wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszego zespołu szkół. W kategorii szkół podstawowych w nauce Srebrnego Orła otrzymała Majka Germata z klasy VI a.
logo_mgok

23
czerwca
2018

Najlepsza klasa

miniatura_najlepsza-klasa
Podczas wczorajszego zakończenia roku szkolnego najlepsza klasa otrzymała Puchar  Dyrektora. W tym roku puchar ponownie trafił do klasy V a (wych. Anna Biestek). Konkurs trwa cały rok szkolny, a pod uwagę brane są wyniki w nauce, frekwencja, czytelnictwo i konkursy.
logo_mgok

22
czerwca
2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

miniatura_uroczyste-zakoczenie-roku-szkolnego
Mamy już wakacje. Oficjalne zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla klas I - VI odbyło się dziś (22.06.2018 r) o godzine 9 w sali gimnastycznej przy ulicy Mickiewicza 4. Podczas uroczystości uczniowie odebrali nagrody za konkursy, które odbywały się w ciągu roku szkolnego, szczególnie za te które dotyczyły 100 rocznicy odzyskania niepodległości.
logo_mgok

22
czerwca
2018

Dzień języka ojczystego dla Niepodległej

miniatura_dzie-jzyka-ojczystego-dla-niepodlegej
W czwartek 21 czerwca harcerze ze Szkoły Podstawowej w Lubawce wraz z klasą 3 b przeszli po mieście promując "Dzień języka ojczystego dla Niepodległej". Uczniowie odwiedzili pracowników Szkoły Podstawowej, Urzędu Miasta, Przychodni Gambit, Policji i Sanikomu. Chodzili też po rynku miasta i sklepach prosząc spotkane osoby o wylosowanie pytania i odpowiedź na nie, lub dokończenie przysłowia.
logo_mgok

21
czerwca
2018

Wycieczka do Wrocławia

miniatura_wycieczka-do-wrocawia
We wtorek 19 czerwca uczniowie klasy 3 b wraz z wychowawcą Elżbietą Jojczyk i rodzicami pojechali na wycieczkę autokarową do Wrocławia. Dzień był pełen wrażeń. Najpierw płynęliśmy statkiem po Odrze. Później  zwiedzaliśmy Zoo. Oglądaliśmy też kwitnące rośliny w Ogrodzie Japońskim. Pod koniec wycieczki podziwialiśmy grające fontanny.
logo_mgok

21
czerwca
2018

Wycieczka w Kruczą Dolinę

miniatura_wycieczka-w-krucz-dolin
Klasa 3 b wraz z wychowawcą Elżbietą Jojczyk i rodzicami wybrała się na wycieczkę rowerową w Kruczą Dolinę. Wycieczka odbyła się po lekcjach. Uczniowie podziwiali przyrodę Lubawki. Najbardziej wytrwali: Filip i Marcel dojechali do zbiornika wodnego w lesie, a reszta wraz z rodzicami przygotowywała ognisko w miejscu do tego przeznaczonym.
logo_mgok

20
czerwca
2018

Zakończenie roku szkolnego - informacja

miniatura_zakoczenie-roku-szkolnego-informacja
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się na sali gimnastycznej w budynku przy ul. Mickiewicza lub na boisku (w zależności od pogody) dnia 22 czerwca 2018 r. o godz. 9.00 dla klas I - VI szkoły podstawowej oraz o godz. 11. dla klas VII szkoły podstawowej i  II i III gimnazjum.
logo_mgok

20
czerwca
2018

Dzień bez Przemocy 2018

miniatura_dzie-bez-przemocy-2018
Tegoroczny ,,Dzień bez Przemocy", który odbył się dziś (20.06.2018 r) przyjął inną formę niż w latach poprzednich. Zawsze obchodzony był na sportowo, a w tym roku postanowiliśmy, że będą to wycieczki po okolicy z wychowawcami. Na koniec wszystkie klasy spotkały się na stadionie, gdzie czekały na nie kiełbaski ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej - za co serdecznie dziękujemy.
logo_mgok

20
czerwca
2018

Wycieczka do Huty szkła "Julia" i "Dinoparku"

miniatura_wycieczka-do-huty-szka-julia-i-dinoparku
Klasa 1 a wraz ze swoją wychowawczynią Magdaleną Kaczmarczyk wybrała się na wycieczkę autokarową do Huty szkła "Julia"w Piechowicach i do parku edukacji i rozrywki "Dinopark" w Szklarskiej Porębie. Podczas tematycznego zwiedzania "Sekrety szkła" uczniowie zobaczyli proces wytwarzania kryształu, byli obserwatorami pracującej w swym naturalnym rytmie hucie szkła kryształowego.
logo_mgok

19
czerwca
2018

XI Przegląd Kabaretowy ,,...i koń by się uśmiał"

miniatura_xi-przegld-kabaretowy-i-ko-by-si-umia
XI Przegląd Kabaretowy ,,...i koń by się uśmiał" jest już za nami. Odbył się dziś (19.06.2018 r), a przed uczniami zaprezentowało się 7 grup z programem kabaretowym. Tegorocznym tematem przewodnim były: Wakacje - Wczasy - Urlop. Skecze oceniane były na poziomie każdej z klas.

Przeglądaj aktualności