• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

16
lutego
2021

Karnawał w klasie I b

miniatura_karnawa-w-klasie-i-b
W ostatni dzień Karnawału klasa 1 b miała zorganizowany "Bal przebierańców". Dzieci otrzymały w prezencie od swoich pań: Eli, Halinki i Gosi, świecące dekoracyjne elementy stroju. Brały udział w zabawach i tańcach przy muzyce. Dziękujemy Rodzicom za przygotowane stroje.
logo_mgok

16
lutego
2021

Zabawa karnawałowa w klasie II b

miniatura_zabawa-karnawaowa-w-klasie-ii-b
Dnia 16 lutego 2021 roku odbyła się w naszej klasie 2b zabawa karnawałowa. Niestety ze względu na zachowanie reżimu sanitarnego nie mogliśmy pobawić się z koleżankami i kolegami z innych klas.         Przebraliśmy się za  bohaterów znanych bajek i nie tylko.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci.
logo_mgok

16
lutego
2021

Sukcesy ,,małych" biegaczy

miniatura_sukcesy-maych-biegaczy
 W sobotę 13 lutego 2021 roku w Opawie odbyły się zawody w narciarstwie biegowym. Był to XIX Memoriał Stanisława Bodzka. Jako pierwsi wyruszyli najmłodsi. W kategorii dzieci wśród dziewczynek zwyciężyła Laura Wąsowska, druga była Milena Sopata, trzecia Lena Rysz, czwarta Lili Sabat, piąta Julia Garnkowska. Wśród chłopców drugie miejsce zajął Igor Bizoń.
logo_mgok

12
lutego
2021

Klasa II b na nartach

miniatura_klasa-ii-b-na-nartach
Dzięki panu Arturowi Bodzkowi w klasie 2 b odbyła się niesamowita lekcja w-f. Dzieci miały możliwość nauki jazdy na nartach biegowych.
logo_mgok

11
lutego
2021

81 rocznica masowej deportacji Polaków na Sybir

miniatura_81-rocznica-masowej-deportacji-polakw-na-sybir
10 lutego obchodziliśmy 81 rocznicę masowej deportacji Polaków na Sybir. Uczniowie klas: 1 b i 3 c wraz z paniami: Elżbietą Jojczyk i Wiesławą Jarzmik upamiętnili to wydarzenie. W tym dniu wysłuchali fragmentów książki Łukasza Wierzbickiego pt. Dziadek i niedźwiadek  oraz wykonali prace plastyczne z niedźwiadkiem.
logo_mgok

10
lutego
2021

Międzynarodowy Dzień Pizzy w klasie 2 B

miniatura_midzynarodowy-dzie-pizzy-w-klasie-2-b
Na całym świecie 9 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Pizzy. W naszej szkole również obchodzimy to święto. Klasa 2 B wraz z wychowawczynią panią Magdaleną Legutko - Bizoń przygotowała pyszną pizzę. Wielką frajdę sprawiły już same przygotowania: wyrabianie i formowanie ciasta drożdżowego, smarowanie sosem pomidorowym, nakładanie ulubionych składników.
logo_mgok

09
lutego
2021

Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

miniatura_dzie-bezpiecznego-internetu-2021
Dziś (9.02. 2021 r) obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku, z uwagi na okoliczności związane z pandemią, świętowanie odbędzie się głównie zdalnie. Organizatorami DBI w Polsce są Państwowy Instytut Badawczy NASK i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.
logo_mgok

25
stycznia
2021

Wirtualna galeria prac Milenki Słowik

miniatura_wirtualna-galeria-prac-milenki-sowik
Mam zaszczyt zaprosić Wszystkich na wirtualną wystawę plac plastycznych Milenki Słowik. Milenka jest uczennicą klasy szóstej. Dziewczynka posiada duży talent plastyczny, prawdopodobnie oddziedziczony po swojej babci projektantce, jak również po utalentowanej mamie. W swoich pracach dziewczynka ujawnia głęboką wrażliwość i poziom przewyższający wymagane umiejętności w klasie szóstej.
logo_mgok

22
stycznia
2021

Przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka

miniatura_przedstawienie-z-okazji-dnia-babci-i-dziadka
 Z  okazji Dnia Babci i Dziadka klasa 2 a przygotowała krótkie przedstawienie dla swoich dziadków. Zapraszamy do oglądnięcia przedstawienia, które znajduje się  pod linkiem https://www.facebook.com/SU.

Przeglądaj aktualności