• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

26
maja
2021

Dzień Matki w klasie I b

miniatura_dzie-matki-w-klasie-i-b
Uczniowie klasy 1 b pamiętali o swoich Mamusiach. Z okazji Dnia Matki przygotowali inscenizację. Niestety, z powodu pandemii, nie mogli zaprezentować się na żywo i dlatego nagrali film, który Mamy otrzymały na telefon. Uczniów przygotowały Panie Elżbieta Jojczyk, Monika Sobczak i Małgorzata Czop.
logo_mgok

25
maja
2021

Egzamin klas 8

miniatura_egzamin-klas-8
Za nami bardzo ważny dzień dla wszystkich ósmoklasistów. Dziś zdawali egzamin z języka polskiego, a przed nimi jeszcze dwa dni. Jutro swoją wiedzę będą mieli okazję sprawdzić z matematyki, a w czwartek z języka obcego.
logo_mgok

11
maja
2021

Wolontariusze dla zwierzat

miniatura_wolontariusze-dla-zwierzat
Dnia 11 maja wolontariusze z ZS-P w Lubawce wraz z Opiekunem Koła - Krystyną Danilecką zanieśli karmę dla psów i kotów do pani Basi ? naszej pani Weterynarz, która zajmuje się bezdomnymi zwierzętami z Lubawki i okolic. Karma zbierana była kilka tygodni w szkole. Zarówno uczniowie, jak i ich rodzice chętnie wspomagali porzucone czworonogi.
logo_mgok

08
maja
2021

Sprzątanie zapomnianych miejsc

miniatura_sprztanie-zapomnianych-miejsc
        Dnia 6 maja 2021 r. zorganizowana została akcja społeczna pod hasłem ,,Sprzątnie zapomnianych miejsc", której celem było porządkowanie terenów najbardziej zaśmieconych, w dosłownym tego słowa znaczeniu, znajdujących się na terenie Lubawki. Nadszedł czas, aby nazywać rzeczy po imieniu! Wokół nas jest bez liku śmieci, z którymi nie możemy sobie poradzić.
logo_mgok

07
maja
2021

Uśmiechnij Się

miniatura_umiechnij-si
UŚMIECHNIJ SIĘ Pod tym  hasłem przebiegła ostatnia uśmiechnięta akcja Wolontariuszy z ZS-P w Lubawce. W pochmurne piątkowe popołudnie wraz z opiekunem Koła Krystyną Danilecką na lubawskim Rynku rozdawali przechodniom uśmiechnięte słoneczka z miłymi podpisami. Przechodnie reagowali różnie - uśmiechem, wzruszeniem, zaskoczeniem, zadowoleniem... .
logo_mgok

04
maja
2021

Sukces Milenki

miniatura_sukces-milenki
Mamy zaszczyt ogłosić, że uczennica naszej szkoły Milena Słowik z klasy VI b wygrała prestiżowy konkurs plastyczny pt. "Projekt Lem". Milena pomimo ogromnej konkurencji zajeła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.
logo_mgok

01
maja
2021

Konstytucja 3 Maja - prezentacja

miniatura_konstytucja-3-maja-prezentacja
W imieniu pani Wiesi Jarzmik i pani Cecyli Błońskiej zapraszamy do obejrzenia prezentacji dotyczącej Konstytucji 3 Maja,  która znajduje się pod linkiem www.youtube.
logo_mgok

29
kwietnia
2021

Powrót do nauki stacjonarnej

miniatura_powrt-do-nauki-stacjonarnej
Drodzy Rodzice i Opiekunowie. Informujemy, że od wtorku 04.05.2021r. uczniowie klas I-III wracają do nauki stacjonarnej. Wszystkie zajęcia będą odbywały się zgodnie z dotychczasowym  planem lekcji. Proszę o zapoznanie się z wytycznymi MEiN, MZ i GIS  dla klas I-III szkół podstawowych.   ORGANIZACJA ZAJĘĆ W SZKOLE: 1.
logo_mgok

25
kwietnia
2021

81 rocznica deportacji Polaków na Sybir

miniatura_81-rocznica-deportacji-polakw-na-sybir
  BY PAMIĘĆ O NICH PRZETRWAŁA...    W roku 1940 roku rozpoczęły się masowe deportacje Polaków na Sybir, przeprowadzane przez NKWD. W głąb Związku Sowieckiego i na Syberię  wywieziono około  140 tys. obywateli polskich. Wielu umarło już w drodze, tysiące nigdy nie wróciły do kraju.

Przeglądaj aktualności