• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

13
kwietnia
2016

Dzień Otwarty Szkoły

miniatura_dzie-otwarty-szkoy
Dyrekcja i nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce zapraszają dzieci 6 i 7-letnie wraz z rodzicami  na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 27 kwietnia 2016 r. (w środę) w godzinach 14.00-15.30.
logo_mgok

05
kwietnia
2016

Sprawdzian Klas Szóstych

miniatura_sprawdzian-klas-szstych
Uczniowie klas szóstych naszej szkoły przystąpili dziś (05.04.2016 r) do Ogólnopolskiego Sprawdzianu. Pierwsza część rozpoczęła się o godzinie 9 i sprawdzana na niej była wiedza z języka polskiego i matematyki, natomiast po przerwie z języka niemieckiego. Ministerstwo Edukacji zapowiada, że od przyszłego roku szkolnego zrezygnuje z tej formy sprawdzania wiedzy szóstoklasistów.
logo_mgok

01
kwietnia
2016

List Rzecznika Praw Dziecka do uczniów klas szóstych

miniatura_list-rzecznika-praw-dziecka-do-uczniw-klas-szstych
Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie, sprawdzian szóstoklasisty to z pewnością sprawa poważna, choć nie decyduje on jeszcze o Waszej dalszej edukacji. Jest okazją do sprawdzenia wiedzy zdobytej w pierwszych latach nauki, ma także pokazać jak radzicie sobie z rozwiązywaniem testów.
logo_mgok

28
marca
2016

Spotkanie z mistrzem

miniatura_spotkanie-z-mistrzem
W piątek (18.03.2016 r) w naszej szkole pojawił się pan Mirosław Chlebosz, wielokrotny medalista w podnoszeniu ciężarów. Pan Mirosław był brązowym medalistą mistrzostw Europy 1984, zajął IV miejsce w mistrzostwach świata 1983. Dzieci mogły poznać jego ciekawe życie i karierę. Najbardziej uważni wzięli udział w konkursie i otrzymali sportowe gadżety.

Przeglądaj aktualności