• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

09
stycznia
2017

Podwójna wygrana

miniatura_podwjna-wygrana
Dziś (09.01.2107 r.) w Chełmsku Śląskim odbyły się pierwsze w tym roku zawody gminne. Szkoły rywalizowały w mini piłce koszykowej.  Mecze odbywały się systemem "każdy z każdym", 4 kwarty po 5 minut. W zawodach wzięły udział trzy zespoły: SP Miszkowice, SP Lubawka, SP Chełmsko Śląskie.
logo_mgok

07
stycznia
2017

Regulamin konkursu na zakładkę do książki

miniatura_regulamin-konkursu-na-zakadk-do-ksiki
Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV - VI do zapoznania się z regulaminem kolejnego konkursu organizowanego w ramach II Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa. Tematem tego konkursu bedzie zakładka do ksiażki promującą zdrowy styl życia.
logo_mgok

06
stycznia
2017

Najładniejsze drzwi

miniatura_najadniejsze-drzwi
Znamy już wyniki konkursu: ,,Na najładniej ozdobione drzwi świątecznie od klasy" organizowanego przez Samorząd Uczniowski. Do konkursu stanęły wszystkie klasy IV - VI. Zdaniem jury drzwi klasy IV c najlepiej oddawały charakter świąt, drugie miejsce zajęła klasa V b, a trzecie klasa VI a i IV b. Pozostałe klasy otrzymały wyróżnienia.
logo_mgok

04
stycznia
2017

W rytmie tanga

miniatura_w-rytmie-tanga
Karnawał się zaczął, więc i dzisiejsza (04.01.2017 r) audycja muzyczna nieprzypadkowo nosiła tytuł: ,,W rytmie tanga". Oprócz tego, ze mieliśmy okazję usłyszeć przepiękną muzykę, to dowiedzieliśmy się dużo intersujących informacji na temat pochodzenia i historii tego tańca. Niektórzy uczniowie mieli okazję nawet zatańczyć z panią, która prowadziła audycję.
logo_mgok

02
stycznia
2017

Konkurs na tekst piosenki promującej zdrowy styl życia

miniatura_konkurs-na-tekst-piosenki-promujcej-zdrowy-styl-ycia
REGULAMIN KONKURSU na tekst piosenki promującej zdrowy styl życia konkurs realizowany w ramach Kampanii Społecznej w Gminie Lubawka II Młodzieżowe Forum Bezpieczeństwa Organizator: Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoho
logo_mgok

25
grudnia
2016

Świąteczne Życzenia

miniatura_witeczne-yczenia
  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2017 Roku pragnę przekazać najserdeczniejsze życzenia.Niech nadchodzące świętą będą wspaniałym czasem upływającym w rodzinnej atmosferze i przynoszącym wiele radości i optymizmu. Życzę, by to co pilne nie zasłaniało tego co najważniejsze. By wyzwania i trudności dnia codziennego nie gasiły zapału i optymizmu.
logo_mgok

25
grudnia
2016

Kolędowanie w klasach IV - VI

miniatura_koldowanie-w-klasach-iv-vi
 W niezwykły klimat świąteczny wprowadziły nas kolędy i pastorałki, które można było usłyszeć dziś (22.12.2016) w naszej szkole za sprawą uczniów klas IV - VI. Zebrani w sali gimnastycznej uczniowie mogli również usłyszeć jakie są potrawy wigilijne i skąd się wzięły. Ten wzruszający program przygotowała pani Lidia Staszak wraz ze szkolnym chórem.
logo_mgok

25
grudnia
2016

Jasełka w klasach I - III

miniatura_jaseka-w-klasach-i-iii
W czwartek 22 grudnia w Szkole Podstawowej w Lubawce odbyło się przedstawienie Jasełek dla klas młodszych w wykonaniu uczniów klasy 3a i 3b pod kierunkiem wychowawców p. Wiesławy Jarzmik i p. Haliny Chmielewskiej.
logo_mgok

25
grudnia
2016

Pierwsza pomoc na mieście

miniatura_pierwsza-pomoc-na-miecie
W piątek 16 grudnia uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wyszli do mieszkańców, aby podzielić się wiedzą na temat Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Rozdawali napotkanym przechodniom ulotki i tłumaczyli, jak ważna jest szybka reakcja i pomoc poszkodowanej osobie.
logo_mgok

25
grudnia
2016

Pierwsza pomoc

miniatura_pierwsza-pomoc
Po przeprowadzonych na zajęciach technicznych tematach dot. pierwszej pomocy i w ramach programu "Szkoła dbająca o bezpieczeństwo" p. Eliza Grzelewska i p. Edyta Kogut zaprosiły do naszej szkoły ratownika medycznego p. Piotra Archackiego. Spotkania z p. Piotrem odbywały się w trzech grupach wiekowych - IV, V i VI klasy.
logo_mgok

14
grudnia
2016

Zbiórka dla Kresowiaka

miniatura_zbirka-dla-kresowiaka
Zakończyła się już w naszej szkole zbiórka darów dla naszych Rodaków mieszkających za wschodnią granicą w ramach akcji Paczka dla Kresowiaka. To już kolejny rok kiedy nasza szkoła wzięła udział w akcji i serce się raduje, z jak dużym odzewem się spotkała. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie zarówno dzieciom jak i rodzicom.

Przeglądaj aktualności