• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

04
marca
2020

Koronawirus - informacje

miniatura_koronawirus-informacje
W związku z epidemią koronawirusa na świecie docierają do nas różne informacje, bywa też, że błędne. Dlatego od dziś na szkolnych korytarzach, na gazetkach ściennych znajdują się interesujące, sprawdzone informacje dotyczące tego wirusa. Mogą się z nimi zapoznać nie tylko uczniowie, ale i rodzice odwiedzający szkołę.
logo_mgok

04
marca
2020

Dzień Otwarty Szkoły

miniatura_dzie-otwarty-szkoy
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lubawce zapraszają  Rodziców siedmiolatków wraz z dziećmi na Dzień Otwarty Szkoły, który będzie miał miejsce 06.03.2020 r w godzinach 10.00- 12.00. W ramach Dnia Otwartego odbędzie się: spacer po szkole, przedstawienie artystyczne w wykonaniu uczniów klasy 1 a, warsztaty z wykorzystaniem masy solnej, zabawy ruchowo - taneczne.
logo_mgok

27
lutego
2020

Biologia metodą eksperymentu

miniatura_biologia-metod-eksperymentu
W każdy wtorek tygodnia w ramach projektu "Mali Geniusze" odbywają się w naszej szkole zajęcia pod nazwą ,,Biologia metodą eksperymentu". Podczas zajęć młodzi naukowcy pod okiem pani Anetty Dwulat przeprowadzają różne eksperymenty. Podczas ostatnich zajęć udawadniali, że czerwona kapusta jest wskaźnikiem ph.
logo_mgok

26
lutego
2020

Z pomocą dzieciom Domu Opieki Społecznej w Świebodzicach

miniatura_z-pomoc-dzieciom-domu-opieki-spoecznej-w-wiebodzicach
Podarunki od uczniów z ZS-P w Lubawce trafiły w czasie ferii do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Świebodzicach. Do zbiórki włączyli się rodzice i uczniowie z całej szkoły. Ponieważ potrzeby są tam wciąż duże, wolontariusze w dalszym ciągu zbierają odzież, środki chemiczne (w tym pieluchy), żywność oraz zabawki dla mieszkańców placówki.
logo_mgok

25
lutego
2020

Bal Karnawałowy

miniatura_bal-karnawaowy
25 lutego 2020 r. najmłodsi uczniowie ZS-P w Lubawce wzięli udział w balu karnawałowym. Były piękne stroje, szalone fryzury oraz energiczne tańce. Zapraszamy do galerii zdjęć.
logo_mgok

24
lutego
2020

Sukces Wiktorii

miniatura_sukces-wiktorii
Wiemy już jak będą wyglądały plakaty promujące tegoroczną edycję Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa. Tych, którzy jeszcze nie wiedzą, informujemy, że uczennica naszej szkoły Wiktoria Skrok z klasy VI b zajęła ex aequo pierwsze miejsce wraz z uczennicą Katarzyną Włodarczyk ze Szkoły Podstawowej w Miszkowicach. Dziewczynkom bardzo gratulujemy.
logo_mgok

21
lutego
2020

Nowe zakupy dla szkoły

miniatura_nowe-zakupy-dla-szkoy
Na schodach i korytarzach ZS-P w Lubawce pojawiły się interesujące naklejki z informacjami oraz z grami edukacyjnymi. Dziękujemy Radzie Rodziców ZS-P za ich zakup, a pracownikom obsługi szkoły za profesjonalne  wykonanie zadania.
logo_mgok

10
lutego
2020

Kondolencje Burmistrza Miasta Lubawka

miniatura_kondolencje-burmistrza-miasta-lubawka
Zmarł Tomasz Kulon - wieloletni Burmistrz Miasta Lubawka.Tomasz Kulon był przez 16 lat Burmistrzem Miasta Lubawka - przez 4 kolejne kadencje: od 1998 roku do grudnia 2014. Był długoletnim mieszkańcem naszej Gminy, dobrym, pomocnym człowiekiem, mocno zaangażowanym w życie społeczne.
logo_mgok

07
lutego
2020

80 Rocznica Pierwszej Masowej Wywózki Polaków na Sybir

miniatura_80-rocznica-pierwszej-masowej-wywzki-polakw-na-sybir
7 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji 80 Rocznicy Pierwszej Masowej Deportacji Polaków na Sybir. W tym dniu pani Cecylia Błońska z klasami VI - VIII przygotowała uroczysty apel, a pani Elżbieta Jojczyk wraz z klasą 3 A przygotowała przedstawienie teatralne pt."O krasnoludkach i sierotce Marysi".
logo_mgok

06
lutego
2020

Dzień Bezpiecznego Internetu 2020

miniatura_dzie-bezpiecznego-internetu-2020
W związku z tym, że w tym roku 11 lutego wypada Dzień Bezpiecznego Internetu, a wtedy w naszym województwie są ferie, to obchody tego dnia w naszej szkole odbyły się 06.02.2020 r. Od rana uczniowie wszystkich mieli okazję w świetlicy szkolnej obejrzeć przejmującą scenkę dotyczącą przemocy w Internecie, którą przygotowała pani Joanna Łazarowicz wraz z uczniami klasy VIII a i VIII b.

Przeglądaj aktualności