• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

24
sierpnia
2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

miniatura_rozpoczcie-roku-szkolnego-2021-2022
Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lubawce informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022 w Przedszkolu na ulicy Szymrychowskiej odbędzie się 1.09 o godzinie 8:00, a w Przedszkolu na ulicy Dworcowej o godzinie 8:30.
logo_mgok

06
lipca
2021

Dobry Start

miniatura_dobry-start
Od 1 lipca do 30 listopada można składać wnioski o świadczenie z rządowego programu Dobry Start (tzw. 300 plus). Od tego roku przyznawaniem i wypłatą tych świadczeń zajmuje się ZUS. Wnioski można złożyć wyłącznie elektronicznie - za pomocą portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Emp@tia.
logo_mgok

02
lipca
2021

Podręczniki do nauki religii

miniatura_podrczniki-do-nauki-religii
Podręczniki do religii na rok szkolny 2021/2022 z Wydawnictwa  Jedność - Kielce Klasa I SP  -  Tytuł:  Poznaję Boży świat - Podręcznik do religii dla klasy I szkoły podstawowej   Klasa II SP Tytuł: Odkrywam królestwo Boże - Podręcznik do religii dla klasy II szkoły podstawowej   Klasa III SP ( obowiązuje podręcznik i zeszyt ćwiczeń)
logo_mgok

30
czerwca
2021

Wakacyjna Szkółka Tenisowa - zapisy

miniatura_wakacyjna-szkka-tenisowa-zapisy
Fundacja Veritas, Stowarzyszenie Sport Zdrowie Edukacja oraz Stowarzyszenie Przymierze  im. Opata Bernarda Rosy zapraszają na wakacyjną szkółkę tenisową. Miejsce: Korty tenisowe przy Ośrodku Wypoczynkowym Lubczyk (wejście od ulicy Podlesie). Terminy: 14-18.07.2021 -  I grupa 9-13.30, II grupa - 13.30-18.00, 16-20.08.2021 - I grupa 9-13.
logo_mgok

27
czerwca
2021

Orły 2021

miniatura_ory-2021
Wręczenie tegorocznych nagród Burmistrza Złoty Orzeł  nastąpiło w piątek 26.06.2021 roku o godzinie 14. W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły zdobyli pięć nagród. W kategorii nauka - Srebrnego Orła otrzymała uczennica Martyna Kucharska.
logo_mgok

26
czerwca
2021

Zakończenie klas VII -VIII

miniatura_zakoczenie-klas-vii-viii
W tym roku zakończenie klas VII i VIII odbyło się o godzinie 11. Niesie ono ze sobą wiele emocji, ponieważ odchodzą z naszej szkoły ósmoklasiści. Pozostanie wiele wspomnień, z których mam nadzieję zapamiętają tylko te najlepsze. Tradycyjnie były nagrody i dyplomy, wzruszające słowa i filmik ze wspomnieniami.
logo_mgok

26
czerwca
2021

Zakończenie klas IV - VI

miniatura_zakoczenie-klas-iv-vi
Klasy IV - VI miały swoje zakończenie roku szkolnego o godzinie 10. Podobnie jak w klasach młodszych podczas uroczystości uczniowie odebrali nagrody i dyplomy za osiągnięcia w nauce oraz udział w konkursach i zawodach sportowych, których pomimo trudnego roku w związku ze zdalnym nauczaniem było i tak bardzo dużo. Wszystkim serdecznie gratulujemy.
logo_mgok

26
czerwca
2021

Zakończenie klas I - III

miniatura_zakoczenie-klas-i-iii
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 dla klas I -III miało miejsce o godzinie 9:00. Podczas uroczystości uczniowie, którzy w roku szkolnym brali udział w konkursach odebrali nagrody. W uroczystosci wziął również udział pan Arkadiusz Dybiec - sekrearz miasta, który w imieniu pani burmistrz odczytał list. Współpracę uczniów klas I - III ze Stowarzyszeniem im.
logo_mgok

23
czerwca
2021

Wirtualna wystawa prac Mileny Słowik

miniatura_wirtualna-wystawa-prac-mileny-sowik
Zapraszam serdecznie na wirtualną wystawę prac plastycznych uczennicy Mileny SŁowik.                                           Lidia Staszak LINK DO WYSTAWY: https://liblink.
logo_mgok

16
czerwca
2021

Rozstrzygnięcie konkursu profilaktycznego w klasach I - III

miniatura_rozstrzygnicie-konkursu-profilaktycznego-w-klasach-i-iii
Znamy już wyniki plastycznego konkursu profilaktycznego klas I - III z okazji Światowego Dnia bez Tytoniu. Wszystkie prace były tak piękne i ciekawe, że jury miało duży problem z wyłonieniem zwyciężcy. Pierwsze miejscce zajęły klasy: II a, III a, IIIb, natomiast II miejsce wszystkie pozostałe klasy. Organizatorami konkursu byli pedagodzy szkolni.
logo_mgok

16
czerwca
2021

Bezpieczne Wakacje -ciąg dalszy

miniatura_bezpieczne-wakacje-cig-dalszy
Dziś w zwiąku z akcją Bezpieczne Wakacje odwiedził nas pan Sebastian z komisariatu w Lubawce. Tym razem w spotkaniu brali udział uczniowie klas IV i VI. W przyszłym tygodiu w spotkaniach będą brali udział najmłodsi uczniowie naszej szkoły.
logo_mgok

15
czerwca
2021

Konkurs ortograficzny dla klas II i III

miniatura_konkurs-ortograficzny-dla-klas-ii-i-iii
Dziś (15 czerwca)w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce odbył się Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas drugich i trzecich. Brało w nim udział sześciu uczniów z klas drugich i siedmiu z klas trzecich. Pierwsze miejsce w klasach drugich zajęli Hanna Maślach i Szymon Kuk z klasy 2a, drugie miejsce zajął Kacper Exner z klasy 2a, a trzecie miejsce Sofija Rotaienko z klasy 3b.

Przeglądaj aktualności