• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

10
lutego
2017

Konkurs na najlepszy deser walentynkowy

miniatura_konkurs-na-najlepszy-deser-walentynkowy
Wczoraj Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę walentynkową, a dziś (10.02.2017 r) konkurs na najlepszy deser walentynkowy. Do współzawodnictwa stanęły drużyny ze wszystkich klas IV - VI. Po raz kolejny uczniowie udowodnili, że ich pomysłowość nie ma granic. Jury miało nie lada problem podczas oceny, gdyż wszystkie desery wyglądały pięknie i równie dobrze smakowały.
logo_mgok

09
lutego
2017

Dyskoteka Walentynkowa

miniatura_dyskoteka-walentynkowa
Chociaż Walentynki wypadają za kilka dni, to ze względu na ferie w naszej szkole odbyła się z tej okazji dziś (09.02.2017 r) dyskoteka. Samorząd Uczniowski, który był jej organizatorem przygotował z tej okazji kilka konkursów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Szczególnie oczekiwanie jury przerósł konkurs na wytrzymałość tancerzy.
logo_mgok

09
lutego
2017

Dzień Bezpiecznego Internetu

miniatura_dzie-bezpiecznego-internetu
Dzień Bezpiecznego Internetu, który obchodziliśmy dziś (09.02.2017 r) w naszej szkole na stałe wpisał się w kalenarz imprez szkolnych. Od samego rana przy wejściu do szkoły uczniów witali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy obdarowywali ich naklejkami z logo dzisiejszego ,,święta".
logo_mgok

09
lutego
2017

Zabawa karnawalowa

miniatura_zabawa-karnawalowa
Dzięki uprzejmości dyrekcji Domu Kultury w Lubawce uczniowie klas I - III naszej szkoły wzięli dziś (09.02.2017 r) udział w balu karnawałowym. Były piękne stroje, wspaniała muzyka i super zabawy. Już nie możemy się doczekać kolejnej zabawy.
logo_mgok

08
lutego
2017

Bezpieczne Ferie

miniatura_bezpieczne-ferie
Na zaproszenie pana pedagoga zarówno klasy I - III jak i IV - VI odwiedzili dziś (08.02.2017 r) w naszej szkole Policjanci z komisariatu w Lubawce. Powodem odwiedzin były zbliżające się ferie i bezpieczeństwo związane z tym faktem.
logo_mgok

07
lutego
2017

Etap Miejsko - Gminny ,,Pegazika"

miniatura_etap-miejsko-gminny-pegazika
Czworo uczniów (Julia Jurczenko, Dawid Telega, Iza Jawor, Wiktor Cebula) reprezentowało dziś (07.02.2017 r.) naszą szkołę podczas eliminacji miejsko - gminnych XXII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego ,,Pegazik", który obył się w domu kultury.
logo_mgok

07
lutego
2017

Mecz w Bolesławcu

miniatura_mecz-w-bolesawcu
Kolejny etap meczy matematycznych jest już za nami. Wczoraj (06.02.2017 r.) drużyna uczniów z naszej szkoły odbyła podróż do Bolesławca, by w ramach meczy spotkać się z drużyną Szkoły Podstawowej  Oxpress. Po zaciętym meczu nasza drużyna ostatecznie przegrała jednym punktem.
logo_mgok

06
lutego
2017

Szkolny etap XX II Konkursu Recytatorskiego ,,Pegazik"

miniatura_szkolny-etap-xx-ii-konkursu-recytatorskiego-pegazik
Poezja będzie dominowała w tym tygodniu wśród  najnowszych informacji na szkolnej stronie, gdyż odbędą się eliminacje  szkolne, gminne oraz powiatowe XXII Konkursu Recytatorskiego ,,Pegazik". I tak dziś (06.02.2017 r) w naszej szkole odbył się etap szkolny, którego organizatorkami były panie: Krystyna Danilecka i Ewa Telega.
logo_mgok

04
lutego
2017

Z pomocą mieszkańcom lasu

miniatura_z-pomoc-mieszkacom-lasu
        Dnia 3 lutego 2017 roku odbyła się kolejna akcja dokarmiania zwierząt leśnych i ptaków, zorganizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu. W akcji wzięło udział 27 uczniów z klas czwartych, piątych i szóstych. Dzieci wzbogaciły paśnik o przeróżne smakołyki , a następnie bawiły się na śniegu, zjeżdżając na sankach i biorąc udział w konkurencjach sprawnościowych.
logo_mgok

03
lutego
2017

Zdrowe - Nietrudne

miniatura_zdrowe-nietrudne
W roku szkolnym klasy IIc, II d i II e przystąpiły do programu "Zdrowe-nietrudne". Celem jest kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych wśród uczniów klas 1-3 ze szkoły podstawowej oraz, pośrednio, edukacja dorosłych.Uczniowie podczas zajęć będą poznawać przepisy na posiłki, które można przygotować wspólnie z rodzicami.
logo_mgok

02
lutego
2017

Przedstawienie dla babć i dziadków

miniatura_przedstawienie-dla-bab-i-dziadkw
Uczniowie klasy II c SP w Lubawce wspólnie z wychowawczynią panią Magdaleną Winter  zaprezentowali babciom i dziadkom przedstawienie pt.: "Miesiące". Goście spędzili wtorkowe popołudnie wspólnie z wnukami, we wspaniałej atmosferze i  przy słodkim poczęstunku.

Przeglądaj aktualności