• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

18
sierpnia
2022

Świetlica szkolna

miniatura_wietlica-szkolna
Informuję, że świetlica szkolna w ZS-P w Lubawce w roku szkolnym 2022/2023 będzie czynna w godzinach 6:30-16:30. Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko powinni złożyć kartę zgłoszenia dziecka w sekretariacie szkoły pok.2 najpóźniej do 02.09.2022r. Druki zgłoszenia dostępne w sekretariacie lub w plikach do pobrania.
logo_mgok

18
sierpnia
2022

Stołówka szkolna

miniatura_stowka-szkolna
Informuję, że stołówka szkolna w ZS-P w Lubawce w roku szkolnym 2022/2023 będzie czynna od 12.09.2022r.. Rodzice, którzy chcą zapisać dziecko na obiady szkolne powinni złożyć kartę zgłoszenia dziecka w sekretariacie szkoły pok.2 najpóźniej do 02.09.2022r.
logo_mgok

13
sierpnia
2022

Warsztaty edukacyjne w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce

miniatura_warsztaty-edukacyjne-w-zespole-szkolno-przedszkolnym-w-lubawce
Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce porzucili nudę i uczestniczyli w półkolonii, która trwała od 8 do 12 sierpnia 2022 r, spędzając czas kreatywnie i twórczo. Wykonywali eksperymenty i doświadczenia, a w ramach zajęć z robotyki uczyli się min. programowania. Było miło, rozwojowo i towarzysko.
logo_mgok

30
czerwca
2022

Orły 2022

miniatura_ory-2022
W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystej gali z okazji wręczeni nagród laureatom Nagrody Burmistrza Miasta Lubawka ,,Złoty Orzeł 2022". W tym roku tą nagrodą zostało wyróżnionych sześcioro uczniów z naszej szkoły. Brązowy Orzeł za wybitne osiągnięcia w nauce otrzymał uczeń klasy VII a Szymon Porada.
logo_mgok

24
czerwca
2022

Zakończenie roku szkolnego w klasach VII - VIII

miniatura_zakoczenie-roku-szkolnego-w-klasach-vii-viii
Za nami zakończenia roku szkolnego klas VII - VIII, które odbyło się w sali gimnastycznej naszej szkoły o godzinie 12. Podczas uroczystości nagrody i dyplomy otrzymali uczniowie, którzy mieli najwyższe osiągnięcia dydaktyczne oraz laureaci konkursów.  Zgromadzeni mieli okazję zobaczyć też wzruszający występ artystyczny, który przygotowali uczniowie klas VIII.
logo_mgok

24
czerwca
2022

Zakończenie roku szkolnego w klasach I - III i IV -VI

miniatura_zakoczenie-roku-szkolnego-w-klasach-i-iii-i-iv-vi
Za nami zakończenia roku szkolnego klas I - VI, które odbyły się na sali gimnastycznej naszej szkoły. Klasy I - III swoją uroczystość miały o godzinie 8, natomiast klasy IV - VI o godzinie 10. Podczas uroczystości nagrody i dyplomy otrzymali uczniowie, którzy mieli najwyższe osiągnięcia dydaktyczne oraz laureaci konkursów.
logo_mgok

23
czerwca
2022

Dwa dni w Wiosce Indiańskiej

miniatura_dwa-dni-w-wiosce-indiaskiej
W dniach 21-23 czerwca 2022 r. uczniowie z klasy III b pojechali na dwudniową wycieczkę do WIOSKI INDIAŃSKIEJ NAD BOBREM W JANISZOWIE. Malowniczo położone miejsce, ale przede wszystkim miejsce, w którym, wedle indiańskich zwyczajów, uczyliśmy się szacunku do przyrody i życia w zgodzie z nią. Były gry, zabawy, wspólne pieczenie kiełbasek, opowieści przy ognisku i nocleg w tipi.
logo_mgok

18
czerwca
2022

Wycieczka do Warszawy

miniatura_wycieczka-do-warszawy
W ramach projektu ,,Znwu razem w Gminie Lubawka" dziewięćdziesięciu uczniów z klas VII i VIII naszej szkoły wzięło udział w dwudniowej wycieczce do Warszawy. Pierwszego dnia głównym punktem było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, natomiast drugiego dnia uczniowie odwiedzili Królewskie Łazienki, Grób Nieznanego Żołnierza, Stare Miasto i wiele innych ciekawych miejsc w Warszawie.
logo_mgok

13
czerwca
2022

Mali wolontariusze z prezentami dla piesków i kotków

miniatura_mali-wolontariusze-z-prezentami-dla-pieskw-i-kotkw
10 czerwca Wolontariusze  klas I-III odwiedzili  Salon dla piesków i kotków Toffik. Przekazali zebraną karmę dla fundacji zajmującej się pomocą  bezdomnym zwierzętom. Serdecznie dziękujemy wszystkim małym Wolontariuszom i ich Opiekunom za okazane serce.
logo_mgok

13
czerwca
2022

Gminny Konkurs Poprawnej Polszczyzny

miniatura_gminny-konkurs-poprawnej-polszczyzny
10 czerwca 2022 roku po raz trzeci w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Poprawnej Polszczyzny, który zorganizowały panie Cecylia Błońska i Elżbieta Jojczyk. Uczniowie rozwiązywali testy w trzech kategoriach wiekowych. Wykazali się dużą znajomością języka polskiego.
logo_mgok

13
czerwca
2022

Dziady część II

miniatura_dziady-cz-ii
10 czerwca w naszej szkoe mogliśmy obejrzeć inscenizację II cz.Dziadów Adama Mickiewicza, przygotowaną przez uczniów klas: 7d, 7a i 8a pod kierunkiem  Eweliny Rudnej.

Przeglądaj aktualności