Światowy Dzień Wolontariatu

   Dnia 16 grudnia 2016 roku odbył się w naszej szkole  happening z okazji Światowego Dnia Wolontariatu. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny na temat działalności wolontariatu, jego założeń oraz historii ustanowienia Światowego Dnia Wolontariatu. Wolontariusze śpiewali piosenki, wykonywali autorskie układy choreograficzne. Wyemitowane zostały krótkie filmiki związane tematycznie z założeniami wolontariatu. Ponadto wybranych zostało trzech najlepszych wolontariuszy naszej szkoły za pierwszy semestr 2016 r. Są to: Sara Czerepak, Igor Martyński, Dominika Czerwińska. Gratulujemy zwycięzcom! Chociaż oni są świadomi, że nie robią tego dla wyróżnienia, ale z chęci pomocy innym. "Tyle jesteśmy warci, ile możemy dać drugiemu człowiekowi", "Warto pomagać, bo dobro zawsze powraca" - to jedne ze złotych myśli, którymi kierują się wolontariusze.