• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

12
czerwca
2017

Aktywnie i sportowo ze Szkołą z Zaclerza

miniatura_aktywnie-i-sportowo-ze-szko-z-zaclerza
W dniach 5.06. i 9.06. uczniowie z naszej szkoły i lubawskiego gimnazjum brali udział w zawodach zorganizowanych przez Panią dominikę Novakovą nauczycielkę szkoły w Zaclerzu. Uczniowie grali w T-bal i unihokeja.
logo_mgok

11
czerwca
2017

Konkurs pięknego czytania - II edycja

miniatura_konkurs-piknego-czytania-ii-edycja
W piatek 9 czerwca czwartaki z naszej szkoły przystąpili do II edycji Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania "CZYTAM, WIĘC JESTEM".  W konkursie wzięło udział 16 uczestników z trzech klas czwartych. Ich zadaniem było przeczytanie przed komisją oraz widownią fragmentu tekstu. Oceniano płynność czytania, dykcję oraz interpretację przeczytanego tekstu.
logo_mgok

11
czerwca
2017

,,Między nami kobietkami"

miniatura_midzy-nami-kobietkami
W czwartek 08.06.2017 w ramach programu ,,Miedzy nami kobietkami" odwiedziła naszą szkołę przedstawicielka  firmy Always. Spotkała się z uczennicami klas VI by przekazać im wiedzę na temat zmian fizycznych i emocjonalnych okresu dojrzewania oraz zasad i roli stosowania higieny osobistej w tym tak ważnym dla organizmu młodej dziewczynie czasu.
logo_mgok

07
czerwca
2017

Noc w Bibliotece

miniatura_noc-w-bibliotece
W sobotę 3 czerwca w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Nasza biblioteka szkolna wraz z gminną biblioteką zorganizowały ,,Noc w Bibliotece". Ponad 30 uczniów wzięło udział w interesujących grach i zabawach. Mieli okazję poznać ciekawostki na temat życia Bolesława Leśmiana oraz poznać przygody Sindbada Żeglarza.
logo_mgok

01
czerwca
2017

,,Walizka pełna muzyki"

miniatura_walizka-pena-muzyki
O tym, że wakacje zbliżają się nieuchronnie mogliśmy przekonać się dziś (01.06.2017 r) dzięki audycji muzycznej ,,Walizka pełna muzyki". Muzycy Filharmonii Dolnośląskiej zabrali nas w świat najpopularniejszych utworów z Włoch, Kuby, Hiszpanii i innych krajów. Niektórzy z uczniów mieli nawet szansę zatańczyć Zorbę. I to właśnie tą audycją zaczął się dla naszych uczniów Dzień Dziecka.
logo_mgok

01
czerwca
2017

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

miniatura_yczenia-z-okazji-dnia-dziecka
 Kochani Uczniowie, z okazji Międzynarodowego  Dnia Dziecka wszystkim dzieciom, tym małym i tym trochę starszym, i tym, którzy uważają się już prawie za dorosłych  życzę samych radośnie spędzonych chwil. Niech spełniają się Wasze najpiękniejsze marzenia, te wielkie, i te najmniejsze. Wyjątkowego dnia Wam wszystkim życzymy.
logo_mgok

31
maja
2017

Światowy Dzień Bez Papierosa

miniatura_wiatowy-dzie-bez-papierosa
W niezwykły sposób obchodzony był dziś (31.05.2017 r) w naszej szkole Światowy Dzień bez Papierosa. Samorząd Uczniowski wraz z panem pedagogiem zaproponowali, by w tym roku stworzyć symbol zakazu palenia z uczniów.
logo_mgok

30
maja
2017

Ortograficzna Corrida w naszej szkole

miniatura_ortograficzna-corrida-w-naszej-szkole
                Dnia 29 maja miały miejsce w naszej szkole coroczne zmagania uczniów z bykami ortograficznymi, czyli ORTOGRAFICZNA CORRIDA.  W konkursie wzięło udział 39 uczestników z klas IV - VI. Ich zadaniem było napisanie dyktanda, uzupełnienie luk w teście, wykazanie się znajomością reguł ortograficznych, układanie zdań itp.
logo_mgok

22
maja
2017

Ostatnie spotkanie robocze w ramach II Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa

miniatura_ostatnie-spotkanie-robocze-w-ramach-ii-modzieowego-forum-bezpieczestwa
Za nami ostatnie spotkanie robocze w ramach II Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa w Gminie Lubawka, które odbyło się dziś (22.05.2017 r) w siedzibie Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce. W spotkaniu wzięli udział uczniowie, którzy podczas środowego finału kampanii będą prowadzili imprezę oraz ci, którzy będą odczytywali swoje apele do młodzieży.

Przeglądaj aktualności