• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

12
października
2018

Dzień Edukacji Narodowej

miniatura_dzie-edukacji-narodowej
W bardzo wesołej atmosferze przebiegał dzisiejszy uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wszystko za sprawą świetnego programu artystycznego, który przygotowała klasa III b gimnazjum pod okiem pani Iwony Dereń. Uczniowie, którzy przygotowywali występ pamiętali o wszystkich pracownikach szkoły, przedstawiając ich pracę w humorystyczny sposób i nagradzając nietypowymi prezentami.
logo_mgok

10
października
2018

Dolnoślaski Finał w Sztafetowych Biegach Przełajowych

miniatura_dolnolaski-fina-w-sztafetowych-biegach-przeajowych
Pracowite dni mają ostatnio sportowcy i nauczyciele wychowania fizycznego z naszej szkoły. Dziś (10.10.2018 r) dziewczęta z klas VII i VIII uczestniczyły w Dolnośląskim Finale w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się w Olszynie koło Lubania. Uczennice z naszej szkoły zajęły rewelacyjne VIII miejsce (na 18 zgłoszonych szkół) najwyższe w historii naszych startów w tej dyscyplinie.
logo_mgok

10
października
2018

Niezwykłe warsztaty ekologiczne z TVP Wrocław

miniatura_niezwyke-warsztaty-ekologiczne-z-tvp-wrocaw
W niezwykłych warsztatach ekologicznych wzięła dziś (10.10.2018 r) udział klasa VI a. Ich niezwykłość polegała na tym, że były one przeprowadzone na składowisku odpadów Firmy ,,Sanikom", gdzie uczniowie zostali oprowadzeni po ścieżce edukacyjnej. Dowiedzieli się o działalności firmy, zasadach segregacji śmieci i rekultywacji składowiska.
logo_mgok

09
października
2018

Zagrają w zawodach wojewódzkich

miniatura_zagraj-w-zawodach-wojewdzkich
Rewelacyjnie wypadła dziś (09.10.2018 r) drużyna naszych dziewcząt w zawodach strefowych w unihokeju, które odbyły się w naszej szkole. Dziewczęta wygrały wszystkie mecze i z pierwszego miejsca awansowały na zawody wojewódzkie, które odbędą się we Wrocławiu.
logo_mgok

09
października
2018

Dzień Poezji i Prozy Kresowej

miniatura_dzie-poezji-i-prozy-kresowej
Dnia 9 października 2018 roku odbyło się "Gminne czytanie poezji i prozy kresowej". W każdej szkole na terenie gminy nauczyciele na lekcjach czytali fragmenty poezji i prozy twórców związanych z Kresami. W ZSP w Lubawce wspólne czytanie przygotowały panie: Cecylia Błońska z klasą 8 c i Elżbieta Jojczyk z klasą 2 a.
logo_mgok

08
października
2018

Stworki z warzyw

miniatura_stworki-z-warzyw
W poniedziałek 8 pażdziernika klasa 2b na zajęciach z techniki wykonała stworki z warzyw. Dzieciaki wykazały się orginalnością, twórczą inwencją i znakomitym wykonaniem stworków według własnego pomysłu. W galerii zdjęć można zobaczyć ich prace oraz same dzieci-radosne i dumne  z wykonanej samodzielnie pracy.
logo_mgok

07
października
2018

Chłopcy zagrają w finale strefy

miniatura_chopcy-zagraj-w-finale-strefy
W piątek (5.10.2018 r) w Krzeszowie rywalizowali w zawodach powiatowych w unihokeju chłopcy (rocznik 2005-2003). Nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce i zagra w zawodach strefowych. W drużynie znaleźli się: Daniel Baziak, Patryk Matujza, Bartosz Rajchert, Marcin Wierdak, Jakub Jabłonka, Konrad Niciejewski, Marcin Dyczkowski, Maks Mrówka, Gracjan Czajka, Jakub Potoniec.
logo_mgok

06
października
2018

XXII Przegląd Teatrów Amatorskich

miniatura_xxii-przegld-teatrw-amatorskich
To już kolejny rok kiedy uczniowie naszej szkoły biorą udział jako widzowie w Przeglądzie Teatrów Amatorskich. Podczas przeglądu prezentują się grupy teatralne z Domów Pomocy Społecznej, szkół specjalnych, stowarzyszeń i instytucji wspierających osoby niepełnosprawne. W tym roku spektakle oglądali uczniowie klas IV.
logo_mgok

05
października
2018

Zakaz wjazdu

miniatura_zakaz-wjazdu
Z uwagi na rozpoczęcie prac związanych z budową boiska wielofunkcyjnego informujemy o ZAKAZIE WJAZDU na teren Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce OD PONIEDZIAŁKU 08.10.2018 r.
logo_mgok

05
października
2018

Kolejny finał strefy unihokeja dla naszych dziewcząt

miniatura_kolejny-fina-strefy-unihokeja-dla-naszych-dziewczt
W dniu 4.10.2018 odbył się finał zawodów powiatowych w unihokeju dziewcząt.  Były to Igrzyska młodzieży szkolnej zorganizowane w Szkole Podstawowej w Krzeszowie.  W zawodach wzięły udział uczennice naszej szkoły.  Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny z: Pisarzowic, Kamiennej Góry, Krzeszowa i Lubawki.

Przeglądaj aktualności