• dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

01
czerwca
2017

Życzenia z okazji Dnia Dziecka

miniatura_yczenia-z-okazji-dnia-dziecka
 Kochani Uczniowie, z okazji Międzynarodowego  Dnia Dziecka wszystkim dzieciom, tym małym i tym trochę starszym, i tym, którzy uważają się już prawie za dorosłych  życzę samych radośnie spędzonych chwil. Niech spełniają się Wasze najpiękniejsze marzenia, te wielkie, i te najmniejsze. Wyjątkowego dnia Wam wszystkim życzymy.
logo_mgok

31
maja
2017

Światowy Dzień Bez Papierosa

miniatura_wiatowy-dzie-bez-papierosa
W niezwykły sposób obchodzony był dziś (31.05.2017 r) w naszej szkole Światowy Dzień bez Papierosa. Samorząd Uczniowski wraz z panem pedagogiem zaproponowali, by w tym roku stworzyć symbol zakazu palenia z uczniów.
logo_mgok

30
maja
2017

Ortograficzna Corrida w naszej szkole

miniatura_ortograficzna-corrida-w-naszej-szkole
                Dnia 29 maja miały miejsce w naszej szkole coroczne zmagania uczniów z bykami ortograficznymi, czyli ORTOGRAFICZNA CORRIDA.  W konkursie wzięło udział 39 uczestników z klas IV - VI. Ich zadaniem było napisanie dyktanda, uzupełnienie luk w teście, wykazanie się znajomością reguł ortograficznych, układanie zdań itp.
logo_mgok

22
maja
2017

Ostatnie spotkanie robocze w ramach II Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa

miniatura_ostatnie-spotkanie-robocze-w-ramach-ii-modzieowego-forum-bezpieczestwa
Za nami ostatnie spotkanie robocze w ramach II Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa w Gminie Lubawka, które odbyło się dziś (22.05.2017 r) w siedzibie Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubawce. W spotkaniu wzięli udział uczniowie, którzy podczas środowego finału kampanii będą prowadzili imprezę oraz ci, którzy będą odczytywali swoje apele do młodzieży.
logo_mgok

22
maja
2017

,,Spotkanie z misiem Wojtkiem"

miniatura_spotkanie-z-misiem-wojtkiem
Znamy już wyniki konkursu historyczno-literacki  pod hasłem "Moje spotkanie z misiem Wojtkiem". Konkurs adresowany został do uczniów klas IV-VI, a jego celem było opisanie historii misia Wojtka w aspekcie fabularno - literackim. Oceniano oryginalność prac, stylistykę wypowiedzi oraz wątek historyczny.
logo_mgok

18
maja
2017

Przyjazny Świat

miniatura_przyjazny-wiat
Dnia 18 maja 2017 roku Szkolne Koło Wolontariatu przekazało na rzecz Fundacji "Przyjazny Świat" makulaturę, z dochodu której zostaną dofinansowane rodzinne domy dziecka, wytypowane przez w/w fundację. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyły tej akcji, dzięki czemu udało się zgromadzić makulaturę o wadze ponad 2 ton.
logo_mgok

15
maja
2017

Dzień Odkrywania Talentów - zaproszenie

miniatura_dzie-odkrywania-talentw-zaproszenie
Powiatowe Centrum Edukacji w Kamiennej Górze w ramach ,,Dnia Odkrywania Talentów" 20 maja 2017 r.  ( sobota ) od godziny  9;00 organizuje konkursy i zajęcia rozwijające pasje, uzdolnienia, kreatywność.
logo_mgok

15
maja
2017

,,Zdrowe - nietrudne" - sałatki

miniatura_zdrowe-nietrudne-saatki
W ramach programu "Zdrowe-nietrudne", który ma na celu edukację najmłodszych w zakresie zdrowego odżywiania się uczniowie klasy II e z wychowawczynią Magdaleną Legutko-Bizoń przygotowali sałatki z kasz. Jedna sałatka była z kaszy kus-kus, druga z kaszy jaglanej. Dzieci były podzielone na grupy. Jedni przygotowali tzw.
logo_mgok

14
maja
2017

Warsztaty

miniatura_warsztaty
W piątek (12.05.2017 r.) uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi kolegami ze szkół z terenu gminy wzięli udział w warsztatach w ramach II Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa. Sześć pięcioosobowych grup tworzyło plakaty dotyczące środków psychoaktywnych. Autorem najlepszego plakatu zostali: Katarzyna Krok, Martyna Nowicka, Aleksandra Bołoz, Monika Dmochowska, Laura Ogorzałek.

Przeglądaj aktualności