• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

25
maja
2020

Wyniki rekrutacji do klasy I SP

miniatura_wyniki-rekrutacji-do-klasy-i-sp
Szanowni Panstwo ! W plikach dostępnych poniżej znajdują się listy dzieci zakwalifikowanych do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021 Jeżeli wyrażają Państwo chęć przyjęcia dziecka do klasy I szkoły podstawowej, do której zostało zakwalifikowane, prosimy do 29 maja przesłać drogą emaliową na adres kasprzyk.agnieszka@lubawka.
logo_mgok

18
maja
2020

Smutna wiadomość

miniatura_smutna-wiadomo
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci   Zuzanny Walczak, pracownika naszej szkoły, którą wspominać będziemy jako pogodną, życzliwą i serdeczną osobę. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają dyrekcja i pracownicy ZS-P w Lubawce .
logo_mgok

22
kwietnia
2020

Dzień Ziemi

miniatura_dzie-ziemi
22 KWIETNIA ! Dzień Ziemi, najważniejsze, najbardziej znane i najhuczniej obchodzone ze świąt ekologicznych, a jednocześnie zbyt często poświęcone śmieciom, zakazom i nakazom (zakręć kran, zgaś światło, drukuj dwustronnie itp.) i jednorazowym akcjom. Chcielibyśmy zachęcić Was do celebrowania tego święta w zupełnie inny sposób.
logo_mgok

14
kwietnia
2020

Zdalne nauczanie

miniatura_zdalne-nauczanie
Drodzy Rodzice i Opiekunowie! Informuję, że po przerwie wielkanocnej, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, od jutra do 26 kwietnia br. będą kontynuowane zajęcia dydaktyczne w systemie pracy zdalnej. Szkoła realizuje również zdalnie pomoc psychologiczno-pedagogiczną. W sytuacjach pilnych, wymagających kontaktu osobistego, np. w celu uzyskania zaświadczenia czy innego dokumentu.
logo_mgok

07
kwietnia
2020

Kartka dla Medyka

miniatura_kartka-dla-medyka
My uczniowie klasy 1 "b" Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lubawce wraz z wychowawcą Joanną Łazarowicz w ramach podziękowania, chcemy okazać wdzięczność wszystkim ludziom, którzy w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, dbają o nasze bezpieczeństwo i pomagają w codziennym życiu.
logo_mgok

02
kwietnia
2020

REKRUTACJA DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2020 - 2021

miniatura_rekrutacja-do-klasy-i-na-rok-szkolny-2020-2021
Drodzy Rodzice,  Dyrektor ZS - P w Lubawce informuje, że dokumenty niezbędne do zgłoszenia dziecka do klasy I Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Sybiru w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce na rok szkolny 2020/2021 należy pobrać z pliku poniżej oraz wypełnione przesłać skanem lub zdjęciem na adres: zsp.lubawka@lubawka.eu . Zgłoszenia dziecka można dokonać również telefonicznie.
logo_mgok

23
marca
2020

Pomoc psychologiczno - pedagogiczna

miniatura_pomoc-psychologiczno-pedagogiczna
Szanowni Państwo, w tym trudnym i pełnym niepokoju okresie uruchamiamy dla Państwa (wszystkich dzieci i rodziców) pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Do Państwa dyspozycji będą nauczyciele, z którymi będzie można skontaktować się telefonicznie lub przy pomocy dziennika Librus. Harmonogram dyżurów i kontaktów w załączeniu.

Przeglądaj aktualności