• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

16
czerwca
2021

Rozstrzygnięcie konkursu profilaktycznego w klasach I - III

miniatura_rozstrzygnicie-konkursu-profilaktycznego-w-klasach-i-iii
Znamy już wyniki plastycznego konkursu profilaktycznego klas I - III z okazji Światowego Dnia bez Tytoniu. Wszystkie prace były tak piękne i ciekawe, że jury miało duży problem z wyłonieniem zwyciężcy. Pierwsze miejscce zajęły klasy: II a, III a, IIIb, natomiast II miejsce wszystkie pozostałe klasy. Organizatorami konkursu byli pedagodzy szkolni.
logo_mgok

16
czerwca
2021

Bezpieczne Wakacje -ciąg dalszy

miniatura_bezpieczne-wakacje-cig-dalszy
Dziś w zwiąku z akcją Bezpieczne Wakacje odwiedził nas pan Sebastian z komisariatu w Lubawce. Tym razem w spotkaniu brali udział uczniowie klas IV i VI. W przyszłym tygodiu w spotkaniach będą brali udział najmłodsi uczniowie naszej szkoły.
logo_mgok

15
czerwca
2021

Konkurs ortograficzny dla klas II i III

miniatura_konkurs-ortograficzny-dla-klas-ii-i-iii
Dziś (15 czerwca)w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce odbył się Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas drugich i trzecich. Brało w nim udział sześciu uczniów z klas drugich i siedmiu z klas trzecich. Pierwsze miejsce w klasach drugich zajęli Hanna Maślach i Szymon Kuk z klasy 2a, drugie miejsce zajął Kacper Exner z klasy 2a, a trzecie miejsce Sofija Rotaienko z klasy 3b.
logo_mgok

13
czerwca
2021

Smutna wiadomość

miniatura_smutna-wiadomo
,,Są ludzie po których pozostaje coś ponad wspomnienia" Z przykrością informujemy, że zmarł pan Dariusz Harasym, długoletni nauczyciel lubawskich szkół: najpierw sp2, później gimnazjum. Pochodził z Wrocławia, gdzie w młodości był zawodnikiem trenującym szermierkę. Nauczyciel, trener, instruktor narciarstwa biegowego i biathlonu.
logo_mgok

13
czerwca
2021

Sukces naszych uczniów

miniatura_sukces-naszych-uczniw
Uczniowie klasy III b Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lubawce wzięli udział w konkursie organizowanym przez Dolnośląski Oddział Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu pt. "Edukacja Regionalna - Patriotyzm Jutra".
logo_mgok

13
czerwca
2021

Bezpieczne Wakacje

miniatura_bezpieczne-wakacje
W piątek 11.06.2021 r na zaproszenie pedagogów szkolnych w ramach akcji Bezpieczne Wakacje odwiedzili naszą szkołę policjanci z komisariatu w Lubawce. Podczas spotkania poruszone zostały wszystkie tematy dotyczące bezpiecznego spędzania wakcji oraz zagrożeń jakie mogą dotyczyć dzieci i młodzieży. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas VII i VIII.
logo_mgok

09
czerwca
2021

Nagrody za konkursy profilaktyczne

miniatura_nagrody-za-konkursy-profilaktyczne
Dzisiaj (09.06.2021 r) uczniowie klas IV - VIII  z rąk pani vicedyrektor Ewy Telegi oraz pedagogów szkolnych otrzymali nagrody za konkursy profilaktyczne. Za ostatni konkurs z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia wszyscy otrzymali słodkości. Natomiast uczestnicy Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa otrzymali talony do pizzeri oraz księgarni.
logo_mgok

05
czerwca
2021

Wyniki konkursu plastycznego ,,Pokaż dobro"

miniatura_wyniki-konkursu-plastycznego-poka-dobro
Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa oraz czasem zdalnej nauki  uczniowie klas 1-3 wykonali prace do naszego Szkolnego Konkursu Plastycznego  ,,Pokaż dobro", który był zorganizowany przez SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU KLAS 1-3. Otrzymaliśmy 35 prac wykonanych różnymi technikami.
logo_mgok

04
czerwca
2021

Podwórko Nivea - głosujemy

miniatura_podwrko-nivea-gosujemy
Proszę Państwa Lubawka przystąpiła do akcji #razemnajlepiej i walczy o jedno z dwudziestu podwórek Nivea. Dzieci z klasy, 3 a wzięły udział w nagraniu teledysku, który mogą Państwo obejrzeć pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=wtPInjUNu4w&ab_channel=kamiennogorska Prosimy o pomoc i oddawanie głosów pod linkiem: https://podworko.nivea.
logo_mgok

01
czerwca
2021

Ciekawa wycieczka

miniatura_ciekawa-wycieczka
Dzięki uprzejmości księdza proboszcza Józefa Czekańskiego klasa VIII b wraz z wychowawcą odbyła ciekawą wycieczkę do Kościoła św. Krzysztofa na Podlesiu. W wycieczce brał udział ksiądz Grzegorz Basara, który w interesujący sposób oprowadził uczniów po całym kościele, którzy tego dnia mogli zobaczyć miejsca, których na co dzień się nie zwiedza.
logo_mgok

31
maja
2021

Światowy Dzień bez Tytoniu

miniatura_wiatowy-dzie-bez-tytoniu
Z okazji przypadającego w tym roku na dzień 31.05.2021 r Światowego Dnia bez Tytoniu odbył się w naszej szkole konkurs profilaktyczny. Do współzawodnictwa stanęły trzyosobowe drużyny z klas IV - VIII. Prace oceniała komisja w składzie: p. dyrektor Ewa Telega, p. Halina Furmanek, p. Monika Sobczak, p. Lida Staszak.

Przeglądaj aktualności