• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

13
lutego
2019

Mali Geniusze

miniatura_mali-geniusze
"MALI GENIUSZE-ROZWÓJ UCZNIÓW W GMINIE LUBAWKA" projekt prowadzony w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.  Gminny projekt pt.: ,,Mali geniusze - rozwój uczniów w Gminie Lubawka" realizowany jest w Zespole Szkół Publicznych im.
logo_mgok

29
stycznia
2019

Dzień Babci i Dziadka w klasie I a

miniatura_dzie-babci-i-dziadka-w-klasie-i-a
W ostatnim tygodniu przed feriami odbyło się spotkanie, na którym pojawili się wyjątkowi goście. W klasie 1 a świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Zarówno babcie jak i dziadkowie licznie przybyli na uroczystość. Dziadkowie mieli przyjemność zobaczyć jak występują ich wnuczęta. Po gromkich brawach pierwszaki wręczyły gościom własnoręcznie przygotowane kalendarze.
logo_mgok

25
stycznia
2019

Warsztaty profilaktyki uzależnień

miniatura_warsztaty-profilaktyki-uzalenie
Zakończyły się w naszej szkole warsztaty profilaktyki uzależnień, w których brali uczniowie klas VI - VIII SP oraz III gimnazjum. Prowadzone były przez specjalistę terapii uzależnień panią Magdalenę Buczek. Uczniowie określili zajęcia z panią Magdaleną jako rewelacyjne.
logo_mgok

24
stycznia
2019

Bar Karnawałowy

miniatura_bar-karnawaowy
23 stycznia uczniowie klas I-III bawili się na sali gimnastycznej na Balu Karnawałowym. Bal prowadziła firma, która robiła też dzieciom zdjęcia. Uczniowie przebrali się za postacie z bajek i filmów.
logo_mgok

24
stycznia
2019

Obchody Dnia Babci i Dziadka w klasie II c

miniatura_obchody-dnia-babci-i-dziadka-w-klasie-ii-c
We wtorek 22 stycznia uczniowie klasy 2c zaprosili do szkoły swoich ukochanych Dziadków. Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka rozpoczęła się od przedstawienia wierszy i piosenek. Potem uczniowie złożyli Dziadkom życzenia i wręczyli zrobione przez siebie upominki.
logo_mgok

22
stycznia
2019

Dzień Babci i Dziadka klasy II a

miniatura_dzie-babci-i-dziadka-klasy-ii-a
Uczniowie klasy II a wraz ze swoją wychowawczynią paną Elżbietą Jojczyk zaprosili Babcie i Dziadków do szkoły, by uczcić ich święto. Z tej okazji przygotowali dwie insceizacje: ,,Myszy" i ,,Czerwonego Kapturka". Przygotowali również wiersze i piosenki oraz wraz z rodzicami poczęstunek. Przedstawienia te zaprezentowali również klasom I - III.
logo_mgok

22
stycznia
2019

Bezpieczne Wakacje - klasy starsze

miniatura_bezpieczne-wakacje-klasy-starsze
Dziś (22.01.2019 r) ponownie na zaproszenie pedagogów szkolnych gościliśmy w naszej szkole panią dzielnicową Iwonę z Komisariatu Policji w Lubawce. Tym razem spotkanie było dla uczniów klas VI  - VIII i III gimnazjum.
logo_mgok

22
stycznia
2019

Podwójne złoto Jakuba

miniatura_podwjne-zoto-jakuba
W dniach 18-20.01.2019 w Dusznikach Zdroju odbyły się kolejne zawody Pucharu Polski w biathlonie zimowym. Wzięli w nich udział uczniowie naszej szkoły. Jakub Potoniec zajął dwukrotnie 1 miejsce. Oliwia Arendarczyk zajęła 1 i 2 miejsca, Dominika Leśniara dwukrotnie była 3. Aleksandra Szajnowska zajęła 4 i 8 miejsca a Weronika Dyczkowska była 8 i 9.
logo_mgok

21
stycznia
2019

Bezpieczne Ferie

miniatura_bezpieczne-ferie
Dziś (21.01.2019 r) na zaproszenie pedagogów szkolnych w naszej szkole odbyło się spotkanie z policjantami z komisariatu w Lubawce. W soptkaniu wzięli udział uczniowie klas I - V, a dotyczyło bezpieczeństwa podczas ferii.
logo_mgok

19
stycznia
2019

zDolny Ślązaczek i Ślązak

miniatura_zdolny-lzaczek-i-lzak
Jak w poprzednich latach, tak i w tym roku szkolnym uczniowie naszego zespołu szkół wzięli udział w dolnośląskich konkursach wiedzy zDolny Ślązaczek i Ślązak. Wszystkim uczniom, którzy dostali się do dalszych etapów konkursów serdecznie gratulujemy. Należy podkreślić, że uczennica klasy VIII a Marcelina Kondoł dostała się  do etapu wojewódzkiego i trzymamy mocno za nią kciuki.
logo_mgok

18
stycznia
2019

Konkurs Kolęd

miniatura_konkurs-kold
Dnia 17 stycznia po raz kolejny odbył się w naszej szkole finał konkursu kolęd. Do finału, który odbył się w auli szkolnej przystąpiło 17 uczniów. Konkurs przeprowadzono na trzech poziomach: klasy I-III, IV-VI, VII-VIII. Finał odbył się pod przewodnictwem jury w składzie: pani dyrektor Ewa Telega, nauczycielka muzyki pani Lidia Staszewska oraz proboszcz miejscowej parafii ks. Józef Czekański.
logo_mgok

18
stycznia
2019

Piotr na Olimpiadzie Matematycznej Juniorów

miniatura_piotr-na-olimpiadzie-matematycznej-juniorw
W sobotę 12 stycznia 2019 r we Wrocławiu odbył się etap okręgowy Olimpiady Matematycznej Juniorów. Z naszej szkoły do tego etapu zakwalifikował się uczeń klasy VIII a Piotr Cisowski, któremu bardzo gratulujemy.

Przeglądaj aktualności