• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

25
września
2016

Pożegnali Smoka

miniatura_poegnali-smoka
W sobotę 24.09.2016 r dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej i gimnazjum naszego zespołu szkół wzięła udział w wycieczce do Trutnova w Czeskiej Republice.
logo_mgok

25
września
2016

Mali Mistrzowie na stadionie

miniatura_mali-mistrzowie-na-stadionie
W piątek 23.09.2016 uczniowie klas I - III naszej szkoły wzięli udział w dolnośląskiej inauguracji programu Mały Mistrz. Zawody odbyły się na nowo wyremontowanym stadionie w Lubawce.
logo_mgok

23
września
2016

Sukces młodych sportowców

miniatura_sukces-modych-sportowcw
Znamy już wyniki  współzawodnictwa sportowego szkół z Dolnego Śląska w roku szkolnym 2015/2016. Okazało się, że po raz kolejny uczniowie naszego zespołu szkół wypadli bardzo dobrze. W klasyfikacji szkół podstawowych uplasowaliśmy się na 33  miejscu na 680 szkół.
logo_mgok

22
września
2016

Konkurs ,,Portret Jesieni"

miniatura_konkurs-portret-jesieni
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym  ,,PORTRET JESIENI" Celem konkursu jest: rozwijanie zainteresowań uczniów poprzez uczestnictwo w konkursie tematycznym, doskonalenie sprawności manualnych, kształtowanie poczucia estetyki, uwrażliwienie uczniów na piękno przyrody, dostrzegania typowych barw jesieni.
logo_mgok

21
września
2016

Lekcja w skansenie chleba

miniatura_lekcja-w-skansenie-chleba
 We wtorek 20 września klasa 3a i 3b odwiedziła Mini Skansen Chlebowy w Raszowie k/ Kamiennej Góry. Gospodyni podzieliła dzieci na trzy grupy, których zadaniem było własnoręcznie upiec chleb i ubić masło. Dzieci samodzielnie wyrabiały ciasto na chleb z mąki razowej najbogatszej w składniki mineralne, zakwasu, ciepłej wody z dodatkiem soli oraz nasion dyni i siemienia lnianego.
logo_mgok

19
września
2016

Światowy Dzień Orderu Uśmiechu

miniatura_wiatowy-dzie-orderu-umiechu
  Kochani, Jan Paweł II, Franciszek, Matka Teresa, Królowa Sylwia, Dalajlama XIV, Irena Sendlerowa, Nelson Mandela, Astrid Lindgren, Jacek Kuroń, Piotr Fronczewski, Jerzy Stuhr czy Anna Dymna ? co łączy te osoby? Wszystkie zostały uhonorowane Orderem Uśmiechu ? najsłoneczniejszym międzynarodowym odznaczeniem przyznawanym wy
logo_mgok

27
czerwca
2016

Wakacje

miniatura_wakacje
Wszystkim uczniom i nauczycielom na rozpoczynające się wakacje życzymy dużo słońca i uśmiechu, wielu niezapomnianych wrażeń, fascynujących przygód oraz by był to czas beztroski i swobody. Niech te wakacje upłyną  pod znakiem odpoczynku i radości. Pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie, zachowajcie rozwagę i ostrożność, abyśmy we wrześniu spotkali się wypoczęci, zdrowi i pełni zapału do pracy.
logo_mgok

27
czerwca
2016

Dzień bez Przemocy

miniatura_dzie-bez-przemocy
Jak co roku w naszej szkole odbył się ,,Dzień bez Przemocy". Niestety ze względu na kapryśną pogodę udało się nam go zorganizować dopiero we wtorek 22.06.2016 r. W tym roku miejsce też było nietypowe, bo współzawodnictwo sportowe odbywało się koło szkoły, a nie jak zawsze na stadionie sportowym.

Przeglądaj aktualności