• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

14
czerwca
2016

Monika na Łysogórkach

miniatura_monika-na-ysogrkach
Monika Dmochowska z klasy IV b osiągnęła po raz kolejny sukces. Tym razem zdobyła III miejsce w zawodach rowerowych Łysogórki 2016. Przypominamy, że Monika na co dzień trenuje w klubie MTB Lubawka.
logo_mgok

14
czerwca
2016

Dyskoteka

miniatura_dyskoteka
Samorząd Uczniowski naszej szkoły znów stanął na wysokości zadania i po raz czwarty w tym roku szkolnym zorganizował dyskotekę. Tym razem powodem był Dzień Dziecka. Uczniowie klas IV - VI tym razem bawili się w świetlicy szkolnej przy ulicy Mickiewicza 4. Po raz pierwszy DJ był Mateusz Kondoł.
logo_mgok

14
czerwca
2016

Kino na Dzień Dziecka

miniatura_kino-na-dzie-dziecka
Jedną z niespodzianek z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole było kino, które w dniach 31.05 - 01.06. 2016 r. zostało ,,rozbite" w sali gimnastycznej przy ulicy Mickiewicza 4. Uczniowie z klas młodszych mieli okazję zobaczyć bajkę ,,Żółwik Sammy 2", natomiast z klas starszych film ,,Pompeje".
logo_mgok

13
czerwca
2016

Dzień bez Papierosa

miniatura_dzie-bez-papierosa
W związku z przypadającym na 31.05.2016 r. Światowym Dniem bez Papierosa Samorząd Uczniowski wraz z panem pedagogiem Krzysztofem Jaworem przygotował konkurs plastyczny. Zadaniem drużyn reprezentujących klasy było stworzenie plakatu, na którym była antyreklama paczki papierosów.
logo_mgok

09
czerwca
2016

Wycieczka do Włoch

miniatura_wycieczka-do-woch
Wycieczka do Włoch Dnia 22 maja 2016 r. o godz. 18:00 spod Gimnazjum im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce wyruszyła wycieczka do Włoch. Wzięło w niej udział 48 osób, w tym 13 uczniów szkoły podstawowej, 14 uczniów gimnazjum, a także rodzice i nauczyciele.
logo_mgok

06
czerwca
2016

Super wycieczka

miniatura_super-wycieczka
Dnia 30.05.2016 r. klasa III a wspólnie z klasą I d wraz z wychowawcami panią Magdaleną Winter i panią Moniką Fedoruk odbyła wycieczkę do Nowej Rudy, do Kopalni Węgla w której uczniowie zapoznali się z historią wydobycia jednego z cenniejszych niegdyś surowców. Na miejscu wyposażeni w hełmy górnicze zjechali do podziemnych wyrobisk,  gdzie spotkali się z dobrym duchem.
logo_mgok

06
czerwca
2016

Podsumowanie dwóch konkursów

miniatura_podsumowanie-dwch-konkursw
W roku szkolnym 2015/2016  realizowany był program edukacji antynikotynowej adresowany do uczniów klas I-III i ich rodziców. Program  inicjowany jest przez Państwową Inspekcję Sanitarną. W ramach programu koordynator pani Magdalena Legutko-Bizoń zorganizowała konkurs plastyczny ?Nie pal przy mnie proszę?, którego wyniki uczniowie poznali w maju.
logo_mgok

26
maja
2016

Konkurs Pięknego Czytania

miniatura_konkurs-piknego-czytania
Dnia 20 maja 2016 roku odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla klas czwartych zorganizowany przez Panią Krystynę Danilecką i Ewę Telegę. W konkursie brało udział dziesięcioro dzieci z klas czwartych. Uczniowie czytali tekst "Małej Księżniczki" bez uprzedniego przegotowywania się.
logo_mgok

26
maja
2016

Dzień Dobrych Uczynków

miniatura_dzie-dobrych-uczynkw
Z okazji przypadającego na 19.05.2016 r Dnia Dobrych Uczynków odbył się w naszej szkole konkurs plastyczny. Wzięły w nim udział czterosobowe reprezentacje klas, które miały dwie godziny na stworzenie plakatu dotyczącego dobrych uczynków.
logo_mgok

19
maja
2016

Szkolna debata

miniatura_szkolna-debata
W związku z tym, że uczniowie naszej szkoły nie mieli okazji usłyszeć swoich kolegów, którzy wzięli udział w debacie podczas Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa, to pani Edyta Kogut wraz panem pedagogiem Krzysztofem Jaworem taką mini debatę zorganizowali 18.05.2016 r w naszej szkole.

Przeglądaj aktualności