• dark
  • dark
`

Aktualności z Szkoła Podstawowa w Lubawce

logo_mgok

25
czerwca
2019

Przyrodnicze Koło Fortuny

miniatura_przyrodnicze-koo-fortuny
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców oraz Panu Bartłomiejowi Dymkowi z Nadleśnictwa w Kamiennej Górze za pomoc w organizacji Przyrodniczego Koła Fortuny na Festynie Rodzinnym. Dzięki nagrodom rzeczowym mogłyśmy zapewnić naszym uczniom wspaniałą zabawę.
logo_mgok

20
czerwca
2019

Koniec Gimnazjum

miniatura_koniec-gimnazjum
Z pewnością zakończenie tego roku szkolnego przejdzie do historii. Po pierwsze kończyły go dwa roczniki klasa VIII szkoły podstawowej i klasa III gimnazjum. Drugim powodem jest to, że z dniem dzisiejszym (19.06.2019 r.) po dwudziestu latach w wyniku reformy edukacji przestają funkcjonować gimnazja w Polsce.
logo_mgok

19
czerwca
2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w klasach I - VII

miniatura_uroczyste-zakoczenie-roku-szkolnego-2018-2019-w-klasach-i-vii
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w klasach I - VII mamy już za sobą. Odbyło się dziś (19.06.2019 r) o godzinie 9:30 w sali sportowej przy ulicy Mickiewicza 4. Był piękny program artystyczny, przemówienia pani Burmistrz Ewy Kocemby oraz pana Dyrektora Arkadiusza Rzepki, świadectwa dla wszystkich uczniów z czerwonym paskiem, a na koniec Puchar Przechodni Dyrektora ZSP.
logo_mgok

18
czerwca
2019

Dzień bez Przemocy i Bezpieczne Wakacje

miniatura_dzie-bez-przemocy-i-bezpieczne-wakacje
Tradycyjnie w czerwcu w naszej szkole obchodzimy Dzień bez Przemocy, który jest podsumowaniem wszystkich działań i programów profilaktycznych. W tym roku obchody tego dnia przypadły na dzień dzisiejszy (18.06.2019 r.), ale rozszerzyliśmy go o Ogólnopolską Akcję ,,Bezpieczne Wakacje 2019".
logo_mgok

18
czerwca
2019

Kopciuszek w Domu Kultury

miniatura_kopciuszek-w-domu-kultury
Dziś (18.06.2019 r) uczniowie klas I - V naszej szkoły wzięli udział w teatrzyku pt.,,Kopciuszek". W spetaklu aktorami byli min. uczniowie naszej szkoły, którzy są z zespołu teatralnego działającego przy domu kultury oraz studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Reżyserem spektaklu była pani Inka Irena Wyciślik.
logo_mgok

16
czerwca
2019

11 Turniej Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej

miniatura_11-turniej-szk-podstawowych-w-pice-nonej
W dniu 14 czerwca 2019 roku na boisku szkolnym w Chełmsku Śląskim odbył się 11 Turniej Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej. W turnieju udział wzięło 6 reprezentacji ze szkół z Chełmska Śląskiego, Lubawki, Mieroszowa, Kowalowej Czarnego Boru i Nowego Sioła. Po losowaniu i podziale na dwie grupy spotkanie rozpoczęła reprezentacja naszej szkoły wygrywając mecz z Mieroszowem.
logo_mgok

15
czerwca
2019

Niezwykła sobota

miniatura_niezwyka-sobota
Za nami Dzień Otwarty Szkoły połączony z Dniem Absolwenta i Festynem Rodzinnym. Odbył się dziś 15.06.2019 r na boisku szkolnym przy naszej szkole. Część oficjalna odbyła się na drugim piętrze korytarza szkolnego, a program artystyczny przygotowała drużyna harcerska Górski Potok.
logo_mgok

12
czerwca
2019

Dzień Otwarty Szkoły

miniatura_dzie-otwarty-szkoy
Zapraszamy w imieniu Rady Rodziców, Dyrekcji ZSP i nauczycieli na Dzień Otwarty Szkoły połączony z Dniem Absolwenta i Festynem Rodzinnym, który odbędzie się 15.06.2019r (sobota) od godz. 10.00 w ZSP w Lubawce ul. Mickiewicza 4. W programie: dmuchańce, ciasta, wata cukrowa, popcorn, konkurencje wędkarskie, pokaz robotyki, animacje dla każdego, warsztaty i wiele innych atrakcji.
logo_mgok

08
czerwca
2019

Spotkanie z alpakami

miniatura_spotkanie-z-alpakami
6 czerwca klasy I-III wzięły udział w warsztatach na temat życia i znaczenia w przyrodzie kuzynów lam,czyli alpak. Uczniowie dowiedzieli się o tym, jakiego koloru sierść mają alpaki. Dotykali różnego rodzaju wełny. Zobaczyli jak wygląda kołowrotek. Mieli możliwość pogłaskać prawdziwe alpaki. Na koniec mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie.
logo_mgok

07
czerwca
2019

Spotkania profilaktyczne z Policją

miniatura_spotkania-profilaktyczne-z-policj
W tym tygodniu w naszej szkole, na zaproszenie pedagogów, Pani Dzielnicowa Iwona Grębla z Komisariatu Policji w Lubawce,  przeprowadziła dla uczniów kilka spotkań profilaktycznych. Tematyką spotkań były: Bezpieczne i odpowiedzialne zachowania w szkole i w czasie wakacji. Odpowiedzialność małoletnich wobec prawa. Szkodliwość i zakaz używania substancji psychoaktywnych przez małoletnie osoby.
logo_mgok

06
czerwca
2019

Wyprawa odkrywców

miniatura_wyprawa-odkrywcw
W niecodziennej wyprawie, której celem było poznanie ,,Tej innej historii Lubawki",  uczestniczyli uczniowie klasy 6a, którą poprowadziła Ewa Skotarczak- nauczycielka przyrody. ,,Odkrywcy" zanim wyruszyli na wędrówkę, kształcili umiejętność czytania planu Lubawki, orientowali plan za pomocą kompasu oraz charakterystycznych obiektów w terenie.

Przeglądaj aktualności