Indywidualne powiatowe mistrzostwa LA chłopców w Kamiennej Górze - Przywozimy do Lubawki worek medali :)

W dniu dzisiejszym (10.05.2018 r) na stadionie miejskim w Kamiennej Górze odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Chłopców w Lekkiej Atletyce, które zakończyły się dla nas ogromnym sukcesem. W zawodach startowało aż osiem szkół z całego powiatu, konkurencja była ogromna, ale mimo tego naszym zawodnikom udało się wywalczyć 1 miejsce w biegu na 300 m, które w świetnym stylu zdobył Maciek Iwaniczek, 2 miejsce w biegu na 1000 m Jakuba Potońca oraz 3 miejsce na 60 m zdobyte przez Pawła Nasypanego. Pozostałym zawodnikom również należą się wielkie gratulacje, kilku zawodników przegrało podium dosłownie o sekundy, było też dwóch debiutantów z IV klasy, którzy walczyli jak równy z równym ze starszymi kolegami. Dla medalistów kolejny przystanek - Zgorzelec :)