Szkolny konkurs kolęd

We wtorkowy poranek odbył się w naszej szkole Finał Konkursu Kolęd. Uczestnicy i publiczność spotkali się w szkolnej świetlicy. Dzisiejszy finał poprzedzony był eliminacjami, w których każdy chętny mógł spróbować swych sił. Uczniowie, którzy dziś zaprezentowali swoje umiejętności prezentowali naprawdę wysoki poziom.

Jury w składzie: pani dyrektor Agnieszka Kasprzyk Żmudzińska, ksiądz proboszcz Józef Czekański i  pani Lidia Staszak, która uczy muzyki,  miało bardzo trudne zadanie. Każdy z uczestników losował dwie kolędy i z każdej z nich musiał wykonać jedną zwrotkę. Po wysłuchaniu występów jury udało się na obrady, a w tym czasie swoje zdolności muzyczne zaprezentował  Miłosz Kurzeja. Najpierw nieśmiało, a  potem coraz odważniej publiczność i uczestnicy włączyli się w jego występ śpiewając grane przez niego kolędy. Było pięknie! Za nami naprawdę niezapomniane wrażenia.

Po powrocie jury p. dyrektor Agnieszka Kasprzyk Żmudzińska przedstawiła wyniki, chwaląc wszystkich uczestników za ich talent, zaangażowanie i przygotowanie.

Wyniki Konkursu:

Klasy I- III:

Miejsce I- Kurzeja Miłosz, 2a; Cebula Bożena, 2b; Szlanda Leon, 2c; Szajkowski Michał,3a;

Miejsce II- Sabat Lili, 1a; Andrzejczak Nadia,3b; Grzybowski Antoni,3b

Klasy IV-V:

Miejsce I- Galacki Kornel, 5c

 Miejsce II- Dereń Hanna, 4a; Szajkowski Mateusz,5a; Bizoń Maria,5a; Lizoń Maciej, 5d

Klasy VI-VIII

Miejsce I- Bukowska Zuzanna, 6a; Marmuszewska Anna, 8a

Miejsce II- Twardochleb Wiktor, 6a; Iwaniczek Maciej, 8a

Do zobaczenia na konkursie za rok!

Przegląd prowadziła pani Lidia Staszak, a organizatorkami były panie: Beata Godla oraz Klaudia Kurzawa