logo_urzad miasta

30
czerwca
2022

Orły 2022

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystej gali z okazji wręczeni nagród laureatom Nagrody Burmistrza Miasta Lubawka ,,Złoty Orzeł 2022". W tym roku tą nagrodą zostało wyróżnionych sześcioro uczniów z naszej szkoły. Brązowy Orzeł za wybitne osiągnięcia w nauce otrzymał uczeń klasy VII a Szymon Porada.
logo_urzad miasta

24
czerwca
2022

Zakończenie roku szkolnego w klasach VII - VIII

Za nami zakończenia roku szkolnego klas VII - VIII, które odbyło się w sali gimnastycznej naszej szkoły o godzinie 12. Podczas uroczystości nagrody i dyplomy otrzymali uczniowie, którzy mieli najwyższe osiągnięcia dydaktyczne oraz laureaci konkursów.  Zgromadzeni mieli okazję zobaczyć też wzruszający występ artystyczny, który przygotowali uczniowie klas VIII.
logo_urzad miasta

24
czerwca
2022

Zakończenie roku szkolnego w klasach I - III i IV -VI

Za nami zakończenia roku szkolnego klas I - VI, które odbyły się na sali gimnastycznej naszej szkoły. Klasy I - III swoją uroczystość miały o godzinie 8, natomiast klasy IV - VI o godzinie 10. Podczas uroczystości nagrody i dyplomy otrzymali uczniowie, którzy mieli najwyższe osiągnięcia dydaktyczne oraz laureaci konkursów.
logo_urzad miasta

23
czerwca
2022

Dwa dni w Wiosce Indiańskiej

W dniach 21-23 czerwca 2022 r. uczniowie z klasy III b pojechali na dwudniową wycieczkę do WIOSKI INDIAŃSKIEJ NAD BOBREM W JANISZOWIE. Malowniczo położone miejsce, ale przede wszystkim miejsce, w którym, wedle indiańskich zwyczajów, uczyliśmy się szacunku do przyrody i życia w zgodzie z nią. Były gry, zabawy, wspólne pieczenie kiełbasek, opowieści przy ognisku i nocleg w tipi.
logo_urzad miasta

18
czerwca
2022

Wycieczka do Warszawy

W ramach projektu ,,Znwu razem w Gminie Lubawka" dziewięćdziesięciu uczniów z klas VII i VIII naszej szkoły wzięło udział w dwudniowej wycieczce do Warszawy. Pierwszego dnia głównym punktem było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, natomiast drugiego dnia uczniowie odwiedzili Królewskie Łazienki, Grób Nieznanego Żołnierza, Stare Miasto i wiele innych ciekawych miejsc w Warszawie.
logo_urzad miasta

13
czerwca
2022

Mali wolontariusze z prezentami dla piesków i kotków

10 czerwca Wolontariusze  klas I-III odwiedzili  Salon dla piesków i kotków Toffik. Przekazali zebraną karmę dla fundacji zajmującej się pomocą  bezdomnym zwierzętom. Serdecznie dziękujemy wszystkim małym Wolontariuszom i ich Opiekunom za okazane serce.
logo_urzad miasta

13
czerwca
2022

Gminny Konkurs Poprawnej Polszczyzny

10 czerwca 2022 roku po raz trzeci w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Poprawnej Polszczyzny, który zorganizowały panie Cecylia Błońska i Elżbieta Jojczyk. Uczniowie rozwiązywali testy w trzech kategoriach wiekowych. Wykazali się dużą znajomością języka polskiego.
logo_urzad miasta

13
czerwca
2022

Dziady część II

10 czerwca w naszej szkoe mogliśmy obejrzeć inscenizację II cz.Dziadów Adama Mickiewicza, przygotowaną przez uczniów klas: 7d, 7a i 8a pod kierunkiem  Eweliny Rudnej.
logo_urzad miasta

08
czerwca
2022

Gminny Konkurs Wiedzy Patriotycznej

W dniu 8 czerwca 2022 roku w szkole odbył się Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej. W Konkursie udział wzięli uczniowie ze Szkół Podstawowych z: Lubawki, Miszkowic i Chełmska Śląskiego. Uczestnicy przepięknie recytowali wiersze o Polsce. Podczas podliczania wyników  obejrzeli przedstawienie pt. Na jagody przygotowane przez uczniów klas: 1a i 2b.
logo_urzad miasta

08
czerwca
2022

Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

W dniu 7 czerwca 2022 roku w szkole odbył się Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej. Uczniowie recytowali wiersze o Polsce w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, IV-VI oraz VII-VIII.

Przeglądaj aktualności