logo_urzad miasta

26
czerwca
2020

Cztery Orły

Tegoroczna edycja Orłów- nagrody Burmisrza Miasta, która odbyła się w dniu dzisiejszym (26.06.2020 r) była niezwykła w dwóch powodów. Po pierwsze wygasło gimnazjum więc nagradzani byli tylko uczniowie klas szkoły padstawej. Po drugie w związku z koronawirusem trzeba było zachować szczególne środki ostrożności, więc zgromadzeni podczas uroczystości byli w maseczkach ochronnych.
logo_urzad miasta

01
czerwca
2020

Dzień Dziecka

Wszystkim Dzieciom, dużym i małym z okazji Waszego Święta dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń, sukcesów w szkole, rozwoju swoich pasji i talentów oraz beztroskiej zabawy i dużo uśmiechu - życzy Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Arkadiusz Rzepka
logo_urzad miasta

25
maja
2020

Wyniki rekrutacji do klasy I SP

Szanowni Panstwo ! W plikach dostępnych poniżej znajdują się listy dzieci zakwalifikowanych do klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021 Jeżeli wyrażają Państwo chęć przyjęcia dziecka do klasy I szkoły podstawowej, do której zostało zakwalifikowane, prosimy do 29 maja przesłać drogą emaliową na adres kasprzyk.agnieszka@lubawka.
logo_urzad miasta

18
maja
2020

Smutna wiadomość

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci   Zuzanny Walczak, pracownika naszej szkoły, którą wspominać będziemy jako pogodną, życzliwą i serdeczną osobę. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają dyrekcja i pracownicy ZS-P w Lubawce .
logo_urzad miasta

22
kwietnia
2020

Dzień Ziemi

22 KWIETNIA ! Dzień Ziemi, najważniejsze, najbardziej znane i najhuczniej obchodzone ze świąt ekologicznych, a jednocześnie zbyt często poświęcone śmieciom, zakazom i nakazom (zakręć kran, zgaś światło, drukuj dwustronnie itp.) i jednorazowym akcjom. Chcielibyśmy zachęcić Was do celebrowania tego święta w zupełnie inny sposób.
logo_urzad miasta

14
kwietnia
2020

Zdalne nauczanie

Drodzy Rodzice i Opiekunowie! Informuję, że po przerwie wielkanocnej, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej, od jutra do 26 kwietnia br. będą kontynuowane zajęcia dydaktyczne w systemie pracy zdalnej. Szkoła realizuje również zdalnie pomoc psychologiczno-pedagogiczną. W sytuacjach pilnych, wymagających kontaktu osobistego, np. w celu uzyskania zaświadczenia czy innego dokumentu.

Przeglądaj aktualności