logo_urzad miasta

16
kwietnia
2024

Szkolny Konkurs Recytatorski

Dziś (16 kwietnia 2024 r.) odbył się SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI klas 1-3. Wszyscy uczniowie pięknie recytowali swoje wiersze. Laureaci pojadą 24 kwietnia 2024 r. na Powiatowy Przegląd Poezji Dziecięcej do Kamiennej Góry.
logo_urzad miasta

15
kwietnia
2024

19 Festiwal Muzyki i Tańca Indian Ameryki Północnej w Uniejowie

W sobotę 13.04.2024 r w Uniejowie odbył się po raz 19 Festiwal Muzyki i Tańca Indian Ameryki Północnej. Na arenie tanecznej zaprezentowali się tancerze z Polski, Niemiec, Czech, Ukrainy (nasza Sofiia Nesterova) wśród których naleźli się uczniowie naszej szkoły. Lubawkę reprezentowała duża, bo aż czternastoosobowa reprezentacja, która tańczyła w kilku konkurencjach.
logo_urzad miasta

15
kwietnia
2024

Hołd dla Sybiraków

W piątek 12.04.20224 r. w naszej szkole uczczono kolejną rocznicę kwietniowej wywózki Polaków na Sybir. Uczniowie wysłuchali krótkiego programu artystycznego przygotowanego przez klasę 6a, złożyli kwiaty pod obeliskiem i zapalili znicze. Następnie minutą ciszy uczczono pamięć tych, którzy polegli na nieludzkiej ziemi lub w drodze do niej.
logo_urzad miasta

11
kwietnia
2024

Dzień Kosmonautyki i Kosmosu

Dnia 11 kwietnia w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Dzień Kosmonautyki i Kosmosu. Dzieci dowiedziały się kim jest kosmonauta i astronom oraz poznały pojęcia: grawitacja, satelita, czarna dziura i orbita. Na zakończenie zajęć wykonały pracę plastyczną pt.: "Kosmos".
logo_urzad miasta

11
kwietnia
2024

Niesamowity sukces naszych siatkarzy

Wczoraj (09.03.2024 r.) nasi młodzi zawodnicy rywalizowali w piłce siatkowej 2 na szczeblu powiatowym. W kategorii chłopców i dziewcząt uczestniczyło w rozgrywkach po 6 zespołów z całego powiatu. Nasi siatkarze w obydwu grupach nie dali szans rywalom i po raz pierwszy w historii zajęli dwa pierwsze miejsca.
logo_urzad miasta

11
kwietnia
2024

Sukcesy plastyczne naszych uczniów

Znamy już wyniki Półfinału XXV Ogólnopolskiego Konkursu "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro", przebiegającego w tym roku pod hasłem: "Na krańcach Ziemi" Laureatami zostali: Aleksandra Kalińska z klasy 6b oraz Michał Lech z klasy 6c. Wyróżnienie otrzymali: Laura Maik z klasy 5c oraz Vanessa Mrówka z klasy 6b.
logo_urzad miasta

30
marca
2024

Życzenia Świąteczne

Niech czas Wielkanocny utrzyma nasze marzenia w mocy, by wszystkie życzenia okazały się do spełnienia, aby nie zabrakło nam wzajemnej życzliwości, abyśmy kroczyli przez życie godnie i niech symbol boskiego odrodzenia będzie dla nas celem do spełnienia.
logo_urzad miasta

22
marca
2024

Podsumowanie projektu

Dziś (22.03.2024r) w lubawskim domu kultury odbyło się uroczyste podsumowanie autorskiego projektu pt. ,,Odłóż telefon - życie jest gdzie indziej!" realizowanego od stycznia 2023r. przez Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubawce. Działania profilaktyczne dotyczyły problematyki uzależnień behawioralnych oraz zagrożeń w cyberprzestrzeni.
logo_urzad miasta

22
marca
2024

Pierwszy Dzień Wiosny

Poniżej przedstawiamy obszerną galerię zdjęć z Pierwszego Dnia Wiosny, podczas którego cała szkoła brała udział w konkursie ,,Twoja twarz brzmi znajomo" Zabawa była przednia, dziękujemy wszystkim za udział Jesteście najlepsi Te niesamowite ujęcia zawdzięczamy Pani Wiktorii - W kadrze - Studio filmowe Więcej zdjęć w pełnej rozdzielczości możecie zobaczyć pod tym linkiem
logo_urzad miasta

21
marca
2024

Trzymaj formę

Dnia 20.03.24 w naszej szkole odbył się konkurs o zdrowym stylu życia "Trzymaj formę" realizowany w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Trzymaj formę". Konkurs organizowany jest przez Główny Inspektorat Sanitarny, Polska Federacje Producentów Żywności, Związek Pracodawców oraz Wojewódzkie Stacje Sanitarno- Epidemiologiczne.

Przeglądaj aktualności