logo_urzad miasta

30
grudnia
2020

Półkolonia Super Bohaterowie

Hufiec ZHP Kamienna Góra i Zespół Szkolno - Przedszkolny  w Lubawce zapraszają na połkolonię. Zapraszamy do zapoznania się z plakatem, na którym znajdą państwo wszystkie niezbędne informacje.
logo_urzad miasta

29
grudnia
2020

Wyniki Szkolnych Konkursów Profilaktycznych

Komisja konkursowa w składzie pedagodzy szkolni, podsumowała szkolne konkursy profilaktyczne zorganizowane w ramach obchodów 1 grudnia ŚWIATOWEGO DNIA WALKI Z AIDS. Uczniowie klas VII - konkurs na HASŁO PROMUJĄCE ZDROWY STYL ŻYCIA. Hasło należało przedstawić w formie graficznej w programie Paint/lub innym edytorze graficznym, wymiary dowolne.
logo_urzad miasta

28
grudnia
2020

Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu 2020/2021

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej uczestniczą w projekcie Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu, którego celem jest budowanie prawidłowych nawyków żywieniowych od najmłodszych lat. Organizatorzy projektu ze względu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia zaproponowali wspólne przygotowanie pierników świątecznych. Dziękujemy uczniom i rodzicom za wspaniałe zdjęcia i współpracę.
logo_urzad miasta

24
grudnia
2020

Świąteczne Życzenia

Nadchodzi kolejne Boże Narodzenie. Z tej okazji przyjmijcie proszę Państwo: Drodzy Rodzice, Nauczyciele oraz kochani Uczniowie, najszczersze i najgorętsze życzenia. Zdrowia, bo zdrowie to jest wartość najwyższa. Miłości, gdyż miłość jest sensem naszego istnienia oraz wiary i nadziei, ponieważ wiara i nadzieja dają nam siłę do tego, by z optymizmem patrzeć w przyszłość.
logo_urzad miasta

23
grudnia
2020

Wyniki konkursu techniczno-ekologicznego "Nowe życie"

Uczniowie klas 1-3 biorą udział w projekcie ekologicznym Działaj z imPETem, dzięki któremu mogą uczyć się o zasadach prawidłowej segregacji butelek PET oraz odpadów. W tym miesiącu zadanie było proste i przyjemne, a przy okazji mogło angażować do współpracy całą rodzinę. Polegało na przygotowaniu ozdoby choinkowej lub dekoracji świątecznej z butelek PET. Możliwości były nieograniczone.
logo_urzad miasta

22
grudnia
2020

Zapraszamy na bożonarodzeniowy program artystyczny

Tych, którzy nie mieli okazji jeszcze zobaczyć, to zapraszam w imieniu Samorządu Uczniowskiego, jego opiekuna Macieja Tkaczenki oraz Pani Edyty Kogut, pełniącej w naszej szkole funkcję  Rzecznika Praw Ucznia, do obejrzenia, krótkiego programu artystycznego o charakterze bożonarodzeniowym. Program znajduje się pod linkiem https://www.facebook.com/SU.
logo_urzad miasta

22
grudnia
2020

Życzenia od klasy II b

ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.  NIECH TEN CZAS SPĘDZONY W GRONIE NAJBLIŻSZYCH NAPEŁNI WASZE SERCA SPOKOJEM I RADOŚCIĄ.
logo_urzad miasta

21
grudnia
2020

Sprzątali okolice Świętej Góry

Kolejna akcja młodych wolontariuszy zakończyła się pełnym sukcesem. Tym razem w poniedziałek, 21 grudnia po lekcjach pod opieką p. Krystyny Danileckiej sprzątali okolice Świętej Góry oraz plac wokół figury Świętego Floriana. Jak zawsze spisali się na medal. Ogromne brawa dla nich. Sprzątanie zakończyło się ogniskiem, pieczonymi kiełbaskami oraz wesołą zabawą na świeżym powietrzu.
logo_urzad miasta

21
grudnia
2020

Wyśpiewali życzenia świąteczne

Uczniowie klasy 1 ,,a" Naszej szkoły, już dziś wraz z nauczycielem Joanną Łazarowicz, przesyłają śpiewająco życzenia zdrowych, spokojnych i WESOŁYCH ŚWIĄT  https://www.facebook.com/SU.

Przeglądaj aktualności