logo_urzad miasta

25
listopada
2022

Od Powstania Listopadowego do odzyskania niepodległości

Dziś (25.11.2022 r.) w naszej szkole odbyła się żywa lekcja historii pt.: ,,Od Powstania Listopadowego do odzyskania niepodległości". Spektakl historyczny wykonała niezawodna grupa artystyczna ,,Arkona?, która już niejeden raz odwiedziła naszą szkołę. poniedziałek 3 lutego 2020 r. naszą szkołę odwiedziła grupa artystyczna ,,ARKONA" z Torunia.
logo_urzad miasta

25
listopada
2022

Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty, z klapniętym uszkiem - 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka - Pluszowy Miś. Dziś w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
logo_urzad miasta

24
listopada
2022

Dzień Australijski w naszej szkole

W czwartek, 24 listopada, obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Australijski, zorganizowany przez nauczycieli Zespołu Języka Angielskiego. Podczas wspólnej zabawy oglądaliśmy prezentacje, opalaliśmy się w strefie dla plażowicza, pstrykaliśmy zdjęcia z kangurem, były także konkursy ze słodkimi i zdrowymi nagrodami- owocami i galaretkami.
logo_urzad miasta

21
listopada
2022

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Jak co roku nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z Unicefem, które to obywają się zawsze 20 listopada w rocznicę uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Z tej okazji uczniowie przyszli do szkoły ubrani na niebiesko, gdyż jest to oficjalny kolor Unicefu, a w klasach odbywały się interesujące zajęcia dotyczące praw dziecka.
logo_urzad miasta

18
listopada
2022

Dzień Myszki Miki

W dniu dzisiejszym w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia z okazji Dnia Myszki Miki. Dzieci poznały historię Myszki Miki, ułożyły puzzle, które później razem w grupach pokolorowały. Na koniec obejrzały bajkę z Myszką Miki. Wcześniej historię Myszki miały okazję również poznać uczniowie klas I - III nieuczęszczający na świetlicę.
logo_urzad miasta

18
listopada
2022

Podsumowanie konkursu na najpiękniejszy różaniec

Dziś (18.11.2022 r) w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursu szkolnego ,,Na najpiękniejszy różaniec". Konkurs został zorganizowany przez ks. Arkadiusza z okazji październikowej modlitwy różańcowej w kościele katolickim oraz kulcie oddawanym Matce Bożej.
logo_urzad miasta

17
listopada
2022

Światowy Dzień Rzucania Palenia

Światowy Dzień Rzucania Palenia w Polsce obchodzony jest od 1991 r i  zawsze ochodzony jest w trzeci czwartek listopada. Od kilku lat obchody mają miejsce również na terenie naszej szkoły. Z tej okazji odbywają się zawsze konkursy. W tym roku trzyosobowe zespoły klasowe tworzyły rymowanki na temat szkodliwości palenia.
logo_urzad miasta

16
listopada
2022

W gościnie u Zeusa

Uczniowie klasy 5 a wcielili się dziś w role boskich olimpijczyków i odwiedzili gościnne progi pałacu ojca i boga wszystkich bogów - samego gromowładnego Zeusa. W czasie uczty, na której spożywano głównie zapewniające wieczną młodość oraz nieśmiertelność nektar i ambrozję, omawiane były sprawy ludzi, tytanów, półbogów i bogów.
logo_urzad miasta

15
listopada
2022

Klasy pierwsze z wizytą w Domu Dziennego Pobytu Senior+

W dniu wczorajszym uczniowie klas pierwszych gościli w Domu Pobytu Senior+ w Bukówce. Przedstawili tam program artystyczny z okazji Święta Niepodległości. Seniorzy ze wzruszeniem słuchali wierszy i piosenek o naszej ojczyźnie. W podziękowaniu za piękny występ wszystkie dzieci otrzymały drobne upominki.

Przeglądaj aktualności