logo_urzad miasta

22
kwietnia
2021

Dzień Ziemi

" Mamy tylko jedną Ziemię, a jej przyszłość zależy od każdego na pozór niewielkiego działania, zależy od każdego z nas..."   22 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi.
logo_urzad miasta

15
kwietnia
2021

Wyniki konkursu z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

Znamy już wyniki konkursu na plakat z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. I miejsce zajęła Maja Zasada, II miejsce Mateusz Dżumak, a III miejsce ex aequo Maciej Lizoń i Milena Słowik. Organizatorem konkursu był pan Łukasz Wincza wraz z pedagogami szkolnymi.
logo_urzad miasta

09
kwietnia
2021

Smutna wiadomość

Z wielkim żalem informujemy o śmierci śp. Genowefy Mikołajczak, wieloletniej nauczycielki języka polskiego, wychowawcy i dyrektora szkoły "Jedynki/Tysiąclatki" (w tamtych czasach podobno funkcjonowała ona pod nazwą Zbiorcza Szkoła Gminna) przy ul. Mickiewicza 4 w Lubawce. Msza Święta za śp. Genowefę Mikołajczak dla wszystkich, którzy chcą Ją pożegnać odbędzie się w Lubawce  9 kwietnia 2021 r.
logo_urzad miasta

06
kwietnia
2021

REKRUTACJA DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2021 - 2022

Drodzy Rodzice! Dyrektor ZS - P w Lubawce informuje, że w dniach 06.04.2021r.-14.05.2021r. trwa rekrutacja  do klas I Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy Sybiru w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lubawce na rok szkolny 2021/2022.   Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły pok.
logo_urzad miasta

31
marca
2021

Wyróżnienie dla Milenki

Miło nam poinformować społeczność szkolną, ze Milenka Słowik została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie plastycznym: ,,Podróż koleją skraca czas'' Gratulacje - Lidia Staszak
logo_urzad miasta

26
marca
2021

Upominki Wielkanocne dla Seniorów

Szkolne Koło Wolontariatu klas 1-3 zorganizowało akcję "Upominki Wielkanocne dla Seniorów". Mali Wolontariusze wykonali własnoręcznie baranki wielkanocne z masy solnej oraz kartki z życzeniami świątecznymi dla osób z Dziennego Domu Pobytu SENIOR+ w Bukówce.
logo_urzad miasta

23
marca
2021

Szkolny Konkurs Plastyczny w klasach I-III pt. Ptaki Cudaki

W piątek 19 marca została rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny w klasach I-III pt. ,,Ptaki Cudaki". Jak zawsze konkurs cieszył się  dużym zainteresowaniem. Uczestnicy przygotowali piękne i oryginalne  prace plastyczne inspirowane obserwacją świata ptaków z wykorzystaniem dowolnej techniki plastycznej. Korzystali przy tym z różnych materiałów i tworzyw, np.
logo_urzad miasta

22
marca
2021

Światowy Dzień Wody

W zeszłym tygodniu w klasie 3 a realizowane były działania  w ramach obchodów Światowego Dnia Wody obchodzonego 22 marca. Organizacja zająć miała na celu pogłębianie wiedzy na temat właściwości wody, działań edukacyjnych związanych z ekologią.  Przeprowadzony został cykl zajęć z poszczególnych edukacji, głównie z edukacji społecznej,  przyrodniczej, matematycznej i technicznej.
logo_urzad miasta

20
marca
2021

Dzień Świadomości o Autyźmie

Wczorajszy dzień obchodziliśmy #naniebiesko. A wszystko za sprawą dnia Świadomości o Autyźmie. Klasa 2a została zgłoszona do ogólnopolskiego projektu ,,Każdy różny, lecz równie ważny". Podczas zajęć dzieci dowiedziały się czym jest autyzm oraz jak funkcjonują ich rówieśnicy z zaburzeniami. Dzięki wiedzy i świadomości możemy wspólnie budować zrozumienie i akceptację dla osób z autyzmem.

Przeglądaj aktualności