Mikołaj w klasach IV - VI

Zgodnie z tradycją dzisiaj (06 grudnia 2017) naszą szkołę odwiedził Mikołaj. Już od progu częstował wszystkich uczniów oraz nauczycieli cukierkami. W tym radosnym dniu musiało być wesoło, dlatego na każdej przerwie na korytarzach rozbrzmiewała świąteczna muzyka, która wprowadzała nas w mikołajkowo-świąteczny nastrój. Dominował kolor czerwony, większość uczniów miała na sobie mikołajkowe akcenty w postaci mikołajkowych czapeczek bądź rogów renifera. W niektórych klasach uczniowie obdarowani zostali prezentami, zaś niektóre klasy z tej okazji miały zaplanowane wycieczki mikołajkowe. W tym dniu na szkolnym korytarzu pojawiła się piękna choinka, która została przystrojona przez uczniów naszej szkoły ręcznie wykonanymi ozdobami. W ramach konkursu na najpiękniejszą własnoręcznie wykonaną ozdobę, każda klasa miała za zadanie wykonać 10 ozdób choinkowych. Wyniki konkursu są następujące:

I miejsce kl. 5a

II miejsce kl. 4c

III miejsce kl. 6a

W tym dniu odbył się również konkurs na nowoczesnego Mikołaja. Z każdej klasy do konkursu stanął wytypowany reprezentant. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością! Gratulacje należą się każdemu z nich, jednak trzeba było wybrać zwycięzców. Wyniki są następujące:

klasy 4

I miejsce Patryk Matusik kl. 4a

II miejsce Jakub Winter kl. 4b i Kajetan Wiśniowski kl. 4c

klasy 5

I miejsce Mikołaj Gancarczyk kl. 5a i Norbert Czerwiński wraz ze Śnieżynką Sandrą Grybowicz z 5c

II miejsce Emilia Dymek kl. 5b

klasy 6

I miejsce Maciej Iwaniczek kl. 6a

II miejsce Kacper Izworski kl. 6b

W obydwu konkursach na uczestników, którzy zajęli poszczególne miejsca, czekały słodkie upominki. Podziękowania za organizację tego dnia należą się pani dyrektor Ewie Teledze, panu dyrektorowi Damianowi Rudzkiemu, który wcielił się w rolę Mikołaja, Szymonowi Sopacie za obsługę sprzętu muzycznego, Samorządowi Uczniowskiemu wraz z opiekunem panią Anną Biestek oraz panu Krzysztofowi Jaworowi. Życzymy wszystkim uczniom oraz nauczycielom wielu radosnych chwil oraz wymarzonych prezentów od Mikołaja!