Rewelacyjne zakończenie zawodów biathlonowych

Z rewelacyjnym wynikiem zakończyła się dla uczniów naszej szkoły Dolnośląska Gimnazjada i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biathlonie zimowym. We wtorek 14.03.2017 r. dziewczynki z naszej szkoły podstawowej zdobyły pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Natomiast w klasyfikacji indywidualnej wyniki wyglądały w następujący sposób:  pierwsze miejsce zajęła Dominika Leśniara, drugie Kornelia Arendarczyk, 6 Weronika Dyczkowska, 7 Oliwia Arendarczyk, 10 Aleksandra Szajnowska, 15 Emilia Czuba, 16 Majka Germata, 37 Emilia Dymek, 45 Aleksandra Znamirowska, 48 Julia Fedoruk. W tej kategorii wiekowej sklasyfikowano 59 zawodniczek.

W kategorii chłopców szkół podstawowych sklasyfikowano 63 zawodników. Najlepszy start zanotował Jakub Potoniec, który zajął szóste miejsce, 38 Gracjan Dymek, 56 Patryk Matusik.

Starsze koleżanki z lubawskiego gimnazjum zajęły w klasyfikacji generalnej również pierwsze miejsce.

W indywidualnej rywalizacji gimnazjalistek zwyciężyła Wiktoria Przemyślak przed swoją siostrą Weroniką, 12 była Weronika Leśniara, natomiast 22 Izabela Czuba. Sklasyfikowano 44 zawodniczki.

Wśród gimnazjalistów zwyciężył Grzegorz Dereń, Kamil Cedzidło był 23. W tej kategorii sklasyfikowano 31 zawodników. Trenerami zawodników są: pani Iwona Dereń i pan Artur Bodzek.