Mistrzostwa Polski w Biathlonie

W dniach 17-20 luty 2022 w Kościelisku odbyły się Mistrzostwa Polski młodzików w biathlonie. W zawodach startowali nasi uczniowie i absolwenci - Julia Fedoruk, Milena Liber, Marcel Wilczyński, Mateusz Gałkowski, Stanisław Bodzek, Antoni Sopata, Małgorzata Lubos, Kornelia Kmiecik, Maria Bizoń, Hanna Dereń, Nadia Andrzejczak oraz Jagoda Klag.

Julia Fedoruk zdobyła srebrny medal w biegu indywidualnym oraz złoty w sztafecie z koleżankami z Czarnego Boru. Hanna Dereń zdobyła medal srebrny w biegu indywidualnym oraz czwarte miejsce w biegu sztafetowym wraz z Nadią Andrzejczak oraz Jagodą Klag. Stanisław Bodzek zdobył brązowy medal w biegu sprinterskim oraz brązowy w sztafecie wraz z Marcelem Wilczyńskim oraz Mateuszem Gałkowskim.

Wszystkim dziękujemy za piękną walkę i emocje :)