Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek w Biathlonie

Mistrzostwa Polski młodzików i młodzików młodszych w biathlonie odbyły się w dniach 25-28 lutego na obiekcie Tauron Duszniki Arena.  W zawodach uczestniczyli zawodnicy MUKN Pod Stróża Lubawka. Mimo problemów zdrowotnych, z którymi zmagali się zawodnicy zawody zakończyły się zdobyciem sześciu medali co pozwoliło zająć trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej całych mistrzostw. Mistrzynią Polski młodziczek w biegu sprinterskim została absolwentka naszej szkoły Majka Germata. Dwa medale (srebrny w biegu indywidualnym oraz brązowy w sprincie zdobyła Nikola Garnkowska. Dwa medale srebrne (sprint i bieg indywidualny) zdobył Stanisław Bodzek a ostatni medal do kolekcji dołożył Mateusz Gałkowski, zajmując trzecie miejsce w biegu sprinterskim. Bardzo dobre miejsca blisko podium zdobyły młodziczki młodsze Kornelia Kmiecik (miejsca 4 i 6) i Maria Bizoń (dwa razy miejsce 7).