Sukcesy ,,małych" biegaczy

W sobotę 13 lutego 2021 roku w Opawie odbyły się zawody w narciarstwie biegowym. Był to XIX Memoriał Stanisława Bodzka. Jako pierwsi wyruszyli najmłodsi. W kategorii dzieci wśród dziewczynek zwyciężyła Laura Wąsowska, druga była Milena Sopata, trzecia Lena Rysz, czwarta Lili Sabat, piąta Julia Garnkowska. Wśród chłopców drugie miejsce zajął Igor Bizoń.

W kolejnej kategorii Filip Szajnowski zajął piąte miejsce, natomiast BArtosz Bącler był siódmy.

Starty najmłodszych kategorii wzbudzają zawsze wiele emocji, wśród dzieci, jednak chyba większe emocje towarzyszą rodzicom, którzy wspierają je swoją obecnością i dopingiem na trasie.

WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAŁYCH MISTRZÓW I PODZIĘKOWANIA DLA TRENERÓW :).