Udany Finał Dolnośląskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Biathlonie.

We wtorek 26.02.2019 r w Dusznikach Zdrój odbył się  Finał Dolnośląskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży w Biathlonie, w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły trenujący w MUKN ,,Pod Stróżą". Dla naszych biathlonistów zawody były bardzo udane. W klasyfikacji ogólnej starsze jak i młodsze dziewczyny zajęły 1 miejsce. Starsi chłopcy byli 4, a młodsi 5. W kategorii: młodzież chłopcy : Kamil Cedzidło zajął drugie miejsce, a Jakub Potoniec trzecie, Igor Martyński był 26. W kategorii: młodzież dziewczęta: Dominika Leśniara zajęła drugie miejsce, Ola Szajnowska 5, Kornelia Arendarczyk 6, Oliwia Arendarczyk 7, Weronika Dyczkowska 15, Natalia Klag 30, Emilia Czuba 31. W kategorii: dzieci chłopcy: Stanisław Bodzek zajął 11 miejsce, Antoni Sopata 21, Mateusz Szajkowski 23, Tymoteusz Janiak 27, Jakub Winter 28, Marcel Wilczyński 29. W kategorii: dzieci dziewczęta: Maja Germata zajęła drugie miejsce, Nikola Garnkowska 6, Milena Liber 7, Małgorzata Lubos 16, Kornelia Kmiecik 19, Aleksandra Znamirowska 21, Maria Bizoń 23, Paulina Krok-Orzechowska 24. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i ich trenerom pani Iwonie Dereń i panu Arturowi Bodzkowi. Na szczególne gratulacje zasługuje Hania Dereń, która jako jedna z najmłodszych zawodniczek biegając z dziewczynami starszymi nawet o 4 lata, świetnym biegiem i strzelaniem wywalczyła sobie 5 miejsce.